niedziela, 14 kwietnia, 2024
AktualnościWydarzenia

E-usługi w Bibliotece Pedagogicznej w Brzozowie

Zdalne wypożyczenia i zwroty książek, internetowe zamawianie skanów i kserokopii, internetowa rezerwacja komputerów, usługa komunikacji z użytkownikami, zgłaszanie propozycji zakupów z możliwością  głosowania, zapis do Biblioteki z wykorzystaniem profilu zaufanego ePUAP – to nowe, wysokiej jakości e-usługi w ramach projektu „Podkarpackie e-biblioteki pedagogiczne”.

Projekt został zrealizowany w ramach osi priorytetowej II. Cyfrowe Podkarpackie. Działanie 2.1 Podniesienie efektywności i dostępności e-usług Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020 w sieci pedagogicznych bibliotek województwa podkarpackiego. E-usługi zostały wdrożone w Pedagogicznej Bibliotekarce Wojewódzkiej w Krośnie, Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Rzeszowie, Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Przemyślu oraz Pedagogicznej Bibliotece w Tarnobrzegu i ich filach.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowych e-usług dostępnych poprzez  katalog biblioteczny INTEGRO https://opac.pbw.org.pl/integro oraz poprzez portal https://krosno.pbw.org.pl w zakładce „E-usługi”.

Szczegółowe informacje dotyczące nowych e-usług znajdują się w dostępnym na stronie biblioteki Regulaminie świadczenia usług drogą elektroniczną.

Więcej dowiesz się również odwiedzając Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Krośnie Filia w Brzozowie (ul. Parkowa 13).

Katarzyna Materna

E-USŁUGI

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x