poniedziałek, 20 maja, 2024
AktualnościBRZOZÓWRYMANÓWSANOKWydarzenia

Zostań wolontariuszem WOŚP, dołącz do niezwykłej ekipy!

SANOK. Trwa rekrutacja wolontariuszy do Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP. W tym roku w szalonej ekipie, która 10 stycznia wyruszy na ulice Sanoka, aby zbierać fundusze na zakup sprzętu na oddziały laryngologiczne, będą m.in. motocykliści, morsy, łucznicy, obrońcy zwierząt i młodzież szkolna.

Hasło tegorocznego finału WOŚP to “Finał z głową”. W tym roku Fundacja Jurka Owsiaka i wolontariusze na całym świecie będą zbierać pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

Na chętnych czeka 60 miejsc. Zarejestrować można się na dwa sposoby: tradycyjnie wypełniając formularz (w załączniku), który wraz ze zdjęciem twarzy wolontariusza należy wysłać na adres bieszczadzkisztabwosp@gmail.com lub poprzez stronę internetową https://iwolontariusz.wosp.org.pl/. Tam też dostępne są wszystkie informacje na temat WOŚP-owego wolontariatu oraz regulamin, z którym każdy wolontariusz musi się zapoznać.

Przede wszystkim stawiamy na bezpieczeństwo kwestujących dlatego w tym roku ograniczyliśmy liczbę wolontariuszy. Każdy z nich otrzyma od nas maseczkę i płyn dezynfekcyjny – mówi Martyna Sokołowska z Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP.

Rejestracja wolontariuszy potrwa do piątego grudnia.

W tym roku Orkiestra Jurka Owsiaka zagra już po raz 29. W ciągu 28. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i wydała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,2 miliarda złotych.

ANKIETA WOLONTARIUSZA 29. FINAŁU WOŚP

info: Bieszczadzki Sztab WOŚP
fot: Maksymilian Drążek/Bieszczadzki Sztab WOŚP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x