czwartek, 30 maja, 2024
AktualnościSANOKWydarzenia

36-latek odpowie za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu

Sanoccy policjanci zatrzymali 36-latka podejrzanego o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu innego mężczyzny na terenie Sanoka. Podejrzany usłyszał już zarzut. Został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara nie krótsza niż 3 lata pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek na terenie Sanoka. Z ustaleń policjantów wynikało, że 39-latek został uderzony przez innego mężczyznę, w wyniku czego upadł na kostkę brukową i doznał urazu głowy. Pokrzywdzony został zabrany do szpitala, gdzie z uwagi na obrażenia przeszedł operację. Sprawcą okazał się 36-latek bez stałego miejsca zamieszkania. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Badanie wykazało, że w organizmie miał ponad 3,4 promila alkoholu.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Decyzją sądu, na wniosek śledczych 36-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi kara nie krótsza niż 3 lata pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Sanok

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x