poniedziałek, 22 lipca, 2024
AktualnościBRZOZÓWSportWydarzenia

Zapraszamy na V Bieg Lotnej w Haczowie!

Od 5 lat Wójt Gminy Haczów zaprasza biegaczy wraz z rodzinami, sympatyków sportu i aktywności fizycznej do wzięcia udziału w V Biegu im. Lotnej Kompanii Szturmowej por. Stanisława Maczka oraz Haczowskich Bohaterów Walk o Niepodległość Polski 1918-1921”, biegu „Piątka Wyżykowskiego” oraz biegów dla dzieci. Bieg Lotnej odbędzie się na dwóch dystansach: ok. 13 km oraz 6 km, a także 6 km marszu Nordic Walking. Piękne widoki na trasie, bogaty pakiet startowy, pyszny posiłek regeneracyjny oraz niesamowita lokalna atmosfera – to wszystko sprawia, że warto zaplanować pierwszą lipcową niedzielę właśnie w Haczowie!

Od samego początku zawody cieszą się niegasnącą popularnością. Uczestnicy startują o godz. 13:00 z haczowskiego stadionu, pokonują rundę honorową po ulicach Haczowa przy dopingu wspaniałych kibiców i po pokonaniu zarówno widokowej jak i leśnej trasy finiszują w pięknym Parku Dworskim. Limit na pokonanie 13 km trasy to 2 h, a trasy 6 km – 1 h. Trasy są idealne zarówno dla początkujących biegaczy, jak i tych bardziej wprawionych. Dla każdego zawodnika na mecie najlepszych biegaczy w Biegu “Lotnej” czekać będą liczne nagrody.

Udział w zawodach to świetna okazja do aktywnego i rodzinnego spędzenia niedzieli dla całej rodziny. Bieg będzie połączony z coroczną imprezą „Lato w Haczowie”, zatem na uczestników czekać będzie wiele towarzyszących atrakcji: bieg dla najmłodszych, koncerty z główną gwiazdą Słowomirem, pokazy wojskowe i zabawy dla dzieci.

Data: 02.07.2023 r.

Baza i Biuro Zawodów: Stadion LKS Haczów, Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Haczowie

Zapisy: https://b4sportonline.pl/bieg_lotnej/

Strona www: www.bieg.haczow.pl

Profil FB: https://www.facebook.com/Bieg-Lotnej-w-Haczowie-109637363701093/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x