piątek, 23 lutego, 2024
AktualnościKROSNORozrywkaWydarzenia

Zapraszamy na koncert wokalistów Studia Piosenki SWING „Nie zapomnisz”

Jak co roku, wychowankowie Studia Piosenki SWING rozwijają skrzydła i ruszają w świat zdobywać nowe doświadczenia. Zawsze i dla nich, i dla całego zespołu pracującego na Kolejowej 1 to bardzo wzruszający moment. Regionalne Centrum Kultur Pogranicza serdecznie zaprasza na dwa pożegnalne koncerty wokalistów Studia Piosenki SWING „Nie zapomnisz”.

4 września 2021 pożegnają się z publicznością Martyna Misiołek, Nikodem Szmyd i Karolina Mazur.
5 września 2021 pożegnalny koncert będzie należał do Kamili Zajchowskiej, Katarzyny Krzanowskiej i Wiktorii Hawrot. Gościnnie wystąpią muzycy Wojciech Inglot, Bartek Bętkowski, Michał Peiker, Staszek Grela.

Studio Piosenki SWING (RCKP Krosno)

Od pierwszego dnia ma tego samego instruktora. Wychowankowie wracają na koncerty, spotykają się, wspierają i kibicują kolejnym osiągnięciom. Lucyna Durał prowadzi zajęcia, stawiając sobie za cel rozwój talentu i osobowości oraz przygotowanie do występów estradowych swoich młodych podopiecznych. Naucza poprawnego śpiewu z odpowiednią interpretacją i właściwym sposobem poruszania się na scenie. Repertuar dobiera z uwzględnieniem indywidualnych cech i możliwości każdego uczestnika. Jej wychowankowie mają wiele okazji do publicznych wystąpień oraz do organizacji własnych wydarzeń, takich jak koncerty noworoczne czy zaduszki. Wielu z młodych wokalistów Studia Piosenki SWING zdobyło laury konkursów i festiwali różnego stopnia. Z powodzeniem uczestniczą w programach telewizyjnych jak The Voice of Poland czy Mam Talent. Studio Piosenki SWING koncertuje w Polsce, na Słowacji, Węgrzech i Ukrainie. Od kilku lat na scenie wokalistom towarzyszą muzycy-instrumentaliści.

Studio Piosenki SWING, zespół instrumentalny
Miejsce: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, scena (wejście B), ul. Kolejowa 1, Krosno, województwo podkarpackie
Termin: 4 i 5 września 2021, godzina 18.00
Szczegóły: www.rckp.krosno.pl

Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie RCKP:
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1 (p. 234)
Godziny otwarcia kasy RCKP:
poniedziałek – piątek 10.00-17.30 oraz na godzinę przed wydarzeniem
oraz online:
https://bilety.rckp.krosno.pl/

Dodatkowe informacje: wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS. Do odwołania obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust oraz dezynfekcja rąk. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje oraz innych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x