środa, 29 maja, 2024
AktualnościBRZOZÓWKROSNORYMANÓWSANOKWydarzenia

Załóż szpilki i pomagaj dzieciom chorym na raka!

Jutro (25 września), z inicjatywy Kliniki Przylądek Nadziei rozpocznie się akcja #DzienSzpilek. Akcja jest formą pomocy dla małych wojowników z Kliniki Onkologicznej Przylądek Nadziei. Wystarczy tego dnia zrobić zdjęcie swoim szpilkom oraz opublikować je na Facebooku lub Instagramie z hashtagiem #DzienSzpilek. Za każde udostępnione zdjęcie, Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, otrzyma 2 zł na rzecz pacjentów ze szpitala. Organizatorem akcji jest Moliera2, które w ubiegłym roku wsparło Alivia – Fundacja Onkologiczna.

1. 25 września (piątek) zrób zdjęcie swoim szpilkom (założonym lub nie)
2. Opublikuj je jako post na Facebooku lub Instagramie z hashtagiem #DzienSzpilek
3. Pamiętaj aby post był publiczny
4. I gotowe!

Za każde takie zdjęcie na Facebooku lub Instagramie opublikowane 25 września (piątek) Moliera 2 przekaże 2 zł na rzecz fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Fundacja od 30 lat zakupuje drogie, nierefundowane leki oraz nowoczesny sprzęt medyczny, finansuje terapie i rehabilitacje, a także prowadzi unikatową w skali kraju Klinikę Mentalną, w której wsparcie psychologiczne otrzymują nie tylko pacjenci, ale także ich rodzice.

Podczas I edycji #DzienSzpilek podczas 24h na Facebooku oraz Instagramie opublikowanych zostało ponad 15 000 postów, dzięki czemu Moliera 2 przekazało na konto fundacji Alivia 31 250 pln!
Pomaganie jeszcze nigdy nie było takie proste!

Regulamin akcji społecznej #DzienSzpilek dostępny poniżej:
>>REGULAMIN AKCJI<<

Zakładajmy szpilki i pobijmy nowy rekord dla dzieci zmagających się z nowotworem!

Źródło: Przylądek Nadziei

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x