poniedziałek, 20 maja, 2024
AktualnościWydarzenia

Młody mężczyzna popełnił samobójstwo w Bieszczadach

W minioną sobotę turyści schodzący z Wielkiej Rawki natknęli się na zwłoki młodego mężczyzny. Na wniosek Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych ratownikom z Bieszczadzkiej Grupy GOPR pozostał smutny obowiązek zwiezienia zwłok na Przełęcz Wyżną.

W sobotę późnym popołudniem, przypadkowi turyści schodzący z Wielkiej Rawki nieopodal szlaku natknęli się na młodego mężczyznę, który popełnił samobójstwo poprzez powieszenie. Na wniosek Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych Ratownikom pozostał smutny obowiązek zwiezienia zwłok na Przełęcz Wyżną – informują na swoim profilu fb ratownicy.

Pomimo tego, iż w góry w miniony weekend wyszło bardzo dużo turystów to należał on do tych spokojnych. Ratownicy interweniowali jeszcze dwukrotnie, pomagając poszkodowanym.

W piątek 18.09. w godzinach popołudniowych zostaliśmy wezwani do turystki, która tuż przy Bacówce pod Małą Rawką upadła i rozcięła kolano. Po zaopatrzeniu, Poszkodowana została zwieziona i przekazana rodzinie.

W sobotę natomiast koło godziny 14.00 Ratownicy ze Stacji Ratunkowej w Ustrzykach Górnych zostali wezwani na zielony szlak prowadzący na Połoninę Caryńską do pana po zasłabnięciu. Po zaopatrzeniu, Poszkodowany został zwieziony na Przełęcz.

Źródło: fb/ GOPR Bieszczady
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x