wtorek, 23 lipca, 2024
AktualnościWydarzenia

Wypadek w Domaradzu

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Domaradzu. W zderzeniu dwóch pojazdów, ucierpiało trzech pasażerów. Mężczyźni trafili do szpitala.

Dzisiaj około godz. 6, brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym w Domaradzu, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 19 z drogą wojewódzką prowadzącą do Przemyśla. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem transportem nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu audi i doprowadził do zderzenia się pojazdów. Kierowcą volkswagena był 19-letni mieszkaniec gminy Dynów. Mężczyzna przewoził sześciu pasażerów. Audi kierował 26-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, który wiózł dwóch pasażerów. Kierowcy byli trzeźwi.

Wskutek tego zdarzenia obrażeń doznał jeden pasażer volkswagena i dwóch pasażerów audi. Mężczyźni karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Źródło: KPP Brzozów

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x