czwartek, 18 kwietnia, 2024
AktualnościWydarzenia

Pijana zadzwoniła na komendę

Policjanci pomogli mieszkańce powiatu brzozowskiego, która nie wiedziała gdzie jest i nie była w stanie sama trafić do domu. Funkcjonariusze ustalili, gdzie kobieta się znajduje. Okazało się, że miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Wczoraj około godz. 21.30, do brzozowskich policjantów zadzwoniła mieszkanka powiatu brzozowskiego z informacją, że nie wie gdzie się znajduje i nie jest w stanie o własnych siłach trafić do swojego miejsca zamieszkania. Przekazała, że znajduje się jakimś pojeździe, ale nie jest w stanie wskazać dokładnego miejsca pobytu.

Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli działania zmierzające do odnalezienia zgłaszającej. Patrolując teren Brzozowa, na jednym z parkingów policjanci zauważali volkswagena i siedzącą w nim kobietę. W rozmowie z nią policjanci wyczuli alkohol. Ponadto nie orientowała się ona co do miejsca i czasu w jakim się znajduje. Badanie alkomatem wykazało u niej blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

W związku z tym, że kobieta znajdowała się okolicznościach mogących zagrażać jej życiu i zdrowiu, a nie było możliwości przekazać jej rodzinie, została przewieziona do komendy celem wytrzeźwienia.

Źródło: KPP Brzozów

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x