czwartek, 18 kwietnia, 2024
AktualnościReklamaWydarzenia

Wskocz na wyższy poziom pomocy!

Wskocz na wyższy poziom pomagania! Zostań Liderem SZLACHETNEJ PACZKI. Chociaż Finał projektu dopiero w grudniu, Paczka 2014 już się zaczęła! Razem z Kamilem Stochem i drużyną skoczków wskakujemy na wyższy poziom pomagania i szukamy 615 liderów w całej Polsce w tym 27 w województwie Podkarpackim. Liderzy odnajdują potrzebujące rodziny i już po raz 14 połączymy biednych i bogatych. Wyższy poziom pomagania, czyli:
• jednoczymy ludzi,
• zmieniamy świat na lepsze,
• pomagamy tak, żeby innym się chciało,
• każdy, kto się zaangażuje podejmuje wyzwanie,
• dajemy impuls do zmiany,
• chcemy, żeby ludzie wstawali z kolan i zmieniali życie.

Tylko tam gdzie znajdzie się lider, będzie można utworzyć grupę wolontariuszy i pomóc rodzinom. Bez lidera nie ma Paczki!
Szukamy ludzi odpowiedzialnych, pragnących pomagać i realnie zmieniać swoje otoczenie, potrafiących pracować w grupie i organizować pracę innych osób – mówi ks. Jacek WIOSNA Stryczek, inicjator projektu. Zadaniem lidera jest zorganizowanie zaplecza logistycznego Paczki (np. może nim być sala gimnastyczna), budowa zespołu wolontariuszy oraz koordynacja jego pracy. Wspólnie
z wolontariuszami dociera on do rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Pod okiem lidera wolontariusze spotykają się z potrzebującymi i podejmują decyzję o włączeniu ich do projektu.

Co możesz zyskać:
– szansę sprawdzenia się w działaniu,
– realną zmianę miejsca, w którym mieszkasz,
– radość niesienia pomocy,
– udział umiejętność szkleniach,
– umiejętność zarządzania zespołem, komunikacji, organizacji zainteresowanych motywowania,
– nową paczkę przyjaciół i znajomych.

Także w Brzozowie szukamy lidera, który zorganizuje projekt w swoim mieście. Wszystkich zainteresowanych do bycia Liderem SZLACHETNEJ PACZKI prosimy o rejestrację zgłoszeń poprzez stronę www.superw.pl, w nieprzekraczalnym terminie do dnia do 30 czerwca br.

Katarzyna Kurcoń