wtorek, 27 lutego, 2024
AktualnościBRZOZÓWWydarzenia

Warski sztab WOŚP znowu gra!

Sztab WOŚP Wara kolejny rok z rzędu działa! Jak co roku przygotował liczne atrakcje. Będą koncerty, występy dzieci i młodzieży z terenu gminy, licytacja oraz tradycyjna kwesta.

W tym roku przygotowaliśmy:

26 stycznia w piątek o godzinie 18 startujemy bardzo punkowo z De Selfmades i Drużyna 10 Sedesów. W przerwach kultowe licytacje oraz ciepłe posiłki i inne niespodzianki.

27 stycznia w sobotę o godzinie 17:00 zaczynamy wieczór teatralno – taneczny. Na początek szkolny Teatr “Ożeż, ty orzeszku!” z SP w Nozdrzcu w spektaklu: “FREDRO-REAKTYWACJA”. Po przedstawieniu kolejne licytacje, pyszny poczęstunek i inne niespodzianki. Wieczorem wystąpi zespół taneczny Biedroneczki z SP Wara w ” Zimie w oczach Biedronek- improwizacje taneczne”. Możliwe są również inne, niezapowiedziane wydarzenia.

28 stycznia w niedzielę od poranka do wieczora nasi wolontariusze będą kwestować na terenie miejscowości: Wara, Nozdrzec, Izdebki, Przysietnica, Stara Wieś, Blizne, Domaradz, Wesoła, Hłudno, Łubno, Barycz, Dynów, Dynów – Bartkówka, Dąbrówka Starzeńska, Siedliska, Huta Poręby, Dylągowa, Pawłokoma, Harta, Szklary, Bachórz, Rzeszów.

Sztab Wara

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x