niedziela, 25 lutego, 2024
AktualnościKROSNORYMANÓWWydarzenia

Pijany kierowca uszkodził 6 zaparkowanych samochodów

W niedzielny wieczór, 28 stycznia, po godz. 20-tej, w Iwoniczu-Zdroju doszło do poważnego wypadku samochodowego. Zdarzenie miało miejsce przy ulicy Zdrojowej, niedaleko posterunku policji.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 25-latek stracił kontrolę nad pojazdem i wjechał w sześć zaparkowanych samochodów. Miał 2 promile alkoholu w organizmie.

W dniu 28.01.2024 r. o godz. 20:13 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku samochodowego w Iwoniczu-Zdroju, przy ulicy Zdrojowej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, iż kierowca samochodu osobowego wjechał w zaparkowane sześć samochodów. Mężczyzna był przytomny i nie potrzebował pomocy medycznej. Przybyła na miejsce zdarzenia bliska osoba kierującego pojazdem, widząc co się wydarzyło, straciła przytomność. Dzięki szybkiej interwencji strażaków i medyków kobieta odzyskała przytomność. Działania OSP Iwonicz oraz OSP Iwonicz-Zdrój polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy medycznej kobiecie. – relacjonują strażacy z OSP Iwonicz.

25-latek trafił do policyjnego aresztu.

Źródło: fb/OSP Iwonicz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x