środa, 29 maja, 2024
Aktualności

W Przysietnicy znaleziono pocisk artyleryjski [FOTO]

W minionym tygodniu na terenie lasu, w miejscowości Przysietnica został znaleziony pocisk artyleryjski. O niebezpiecznym znalezisku pochodzącym prawdopodobnie z czasów II wojny światowej poinformował policjantów mieszkaniec, który na niego natrafił. Niewybuchem zajęli się saperzy.

W minionym tygodniu, we wtorek około godz.17, dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony o niebezpiecznym znalezisku, na które natrafił w kompleksie leśnym w Przysietnicy, mieszkaniec naszego powiatu. Policjanci wstępnie potwierdzili, że jest to pocisk artyleryjski, pochodzący prawdopodobnie z czasów II wojny światowej.

O znalezisku powiadomiono saperów. Policjanci przekazali miejsce odnalezienia pocisku saperom, którzy usunęli niewybuch.

Pamiętajmy!
W przypadku znalezienia niewybuchu należy natychmiast powiadomić o tym fakcie Policję. Nie należy go dotykać, czy też przenosić w inne miejsce. Ważne jest również to, aby do czasu przybycia właściwych służb, zabezpieczyć miejsce znaleziska i nie dopuścić, by inne osoby nieświadome zagrożenia naraziły się na niebezpieczeństwo.

Źródło: KPP Brzozów

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x