czwartek, 30 maja, 2024
AktualnościSANOK

Szukali skradzionych rowerów, znaleźli narkotyki

Policjanci z Posterunku Policji w Zagórzu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamania. Szukając skradzionych rowerów, funkcjonariusze ujawnili kilkaset porcji narkotyków. Jeden z mężczyzn, 29-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, został tymczasowo aresztowany.

Na początku czerwca, z piwnicy jednego z bloków mieszkalnych w Zagórzu zostały skradzione dwa rowery o łącznej wartości 3300 złotych. Policjanci ustalili, że związek z tym włamaniem mogą mieć dwaj mieszkańcy powiatu sanockiego. Funkcjonariusze przeszukali mieszkania, w których zamieszkują 25 i 29-latek. Nie odnaleziono tam skradzionych rowerów, natomiast ujawniono łącznie 40 gramów amfetaminy, co stanowi blisko 400 porcji.

Dalsze czynności wykazały, że jeden ze skradzionych rowerów może znajdować się u mieszkańca powiatu leżajskiego. Jednoślad został odzyskany.

Policjanci, którzy zajmowali się tą sprawą, potwierdzili, że mężczyźni mają również związek z włamaniami do piwnic i budynków gospodarczych na terenie powiatu sanockiego, których dokonywali na przełomie 2019 i 2020 roku. Odzyskano pochodzące z kradzieży przedmioty o wartości 7 tysięcy złotych.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Sanoku, sąd zastosował wobec 29-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Źródło: KPP Sanok

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x