czwartek, 30 maja, 2024
AktualnościSportWydarzenia

Srebro i brąz Wiktorii Toczek [FOTO]

W dniach 10-11 sierpnia 2019 roku w Kielcach na torach łuczniczych Stelli łucznicy zrzeszeni w Ludowych Zespołach Sportowych rywalizowali o Mistrzostwo Krajowego Zrzeszenia LZS. W zawodach wystartowało 85 zawodników z 10 województw.

W mistrzostwach wystartowali zawodnicy klubu Sagit Humniska. Po pierwszym dniu strzelań kwalifikacji 2 x 70 m Wiktoria Toczek  w kategorii junior (18-20 lat) zajmowała 2 miejsce, Konrad Kij- 14 miejsce i Ewa Janocha – 16 miejsce.

W niedzielę strzelano pojedynki z 70 m gdzie Wiktoria Toczek wygrała z zawodniczką Talentu Wrocław 6:0,  z zawodniczką Społem Łódź wygrała 6:0 natomiast  z zawodniczką Stelli Kielce w walce o złoty medal strzeliła w barażu o jeden punkt mniej zajmując ostatecznie 2 miejsce zdobywając srebrny medal.

W dniach  26-28 lipca 2019 roku Wiktoria Toczek uczestniczyła w Mistrzostwach Polski Juniorów  w Krakowie (18-20 lat) na których zdobyła brązowy medal.

Zawodnicy i działacze klubu składają podziękowania dla sponsorów: burmistrza Brzozowa,  firmom – Elektromontaż Rzeszów,  Polikat Brzozów, Elan z  Brzozowa, Cukierni Wacława Bieńczaka, Janowi Dudyczowi, Stanisławowi i Józefowi Teleszom, Gustek -Trans, bez ich wsparcia nie byłoby sukcesów.

Tekst i zdjęcia : zt

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x