wtorek, 28 listopada, 2023
AktualnościWydarzenia

Pożegnanie komendanta brzozowskiej policji [FOTO]

Pożegnano odchodzącego na emeryturę Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie mł. insp. Mariusza Urbana. Podczas uroczystej zbiórki szef brzozowskich policjantów złożył meldunek Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Rzeszowie nadinsp. Henrykowi Moskwie o zdaniu swojego stanowiska. Odbyło się to w obecności władz samorządowych, przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości, służb mundurowych i zaproszonych gości, a także policjantów i pracowników Policji. Generał powierzył pełnienie obowiązków służbowych Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie nadkom. Joannie Kędrze.

W piątek o godz. 13, odbyło się pożegnanie przechodzącego na emeryturę Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie młodszego inspektora Mariusza Urbana. W uroczystej zbiórce uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinspektor Henryk Moskwa oraz przedstawiciele władz samorządowych, wymiaru sprawiedliwości służb mundurowych, zaproszeni goście oraz policjanci i pracownicy brzozowskiej komendy.

Podczas uroczystej zbiórki, młodszy inspektor Mariusz Urban złożył nadinspektorowi Henrykowi Moskwie meldunek o zdaniu stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

W swoim wystąpieniu szef podkarpackich policjantów podziękował młodszemu inspektorowi Mariuszowi Urbanowi za zaangażowanie w pełnionej przez niego służbie i podkreślił jego dobrą pracę. Słowa podziękowań na ręce komendanta płynęły również od przedstawicieli samorządu, wymiaru sprawiedliwości, służb mundurowych, funkcjonariuszy i pracowników policji oraz zaproszonych gości.

Młodszy inspektor Mariusz Urban pożegnał się z mundurem po 29 latach służby. 1 lutego 2011 roku został Naczelnikiem Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie. Natomiast 7 października 2016 roku został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie, a 1 marca 2018 roku objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

14 lutego 2020 roku Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinspektor Henryk Moskwa powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie nadkom. Joannie Kędrze.

Źródło: KPP Brzozów

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Robin Hood
Robin Hood
3 lat temu

Czyli w policji też o parytet starają się

1
0
Would love your thoughts, please comment.x