sobota, 2 marca, 2024
AktualnościBRZOZÓWKROSNORYMANÓWSANOKWydarzenia

Pomoc dla Rodziny. Wsparcie dla dzieci po śmierci ukochanej Mamy

W 2021 roku u Elżbiety Paprot z Golcowej zdiagnozowano nowotwór złośliwy, wtedy rozpoczęła się heroiczna walka o życie. Pomimo intensywnego leczenia 16.08.2023 r. w wieku 47 lat, Ela zmarła zostawiając dwójkę małoletnich dzieci (Oliwia 11 lat, oraz Dawid 16 lat). Śmierć Elżbiety jest niewyobrażalną tragedią dla całej rodziny. Dzieci pozostały pod opieką swojej babci. Dom, w którym mieszka rodzina wymaga generalnego remontu.

Ela była piękną, mądrą, bardzo otwartą na ludzi osobą. Swoje dzieci kochała ponad wszystko. Była wrażliwa na ludzką krzywdę, kochała zwierzęta. Życie nie oszczędzało Elżbiecie trudów, jednak nigdy się nie poddawała. W ostatnich chwilach, pomimo bólu i cierpienia spowodowanego chorobą, kurczowo trzymała się życia. Nie chciała umierać, walczyła do samego końca, wierząc, że pokona chorobę.

Sama wychowała 4 wspaniałych dzieci, ponieważ ze strony męża nigdy nie mogła liczyć na pomoc. Doczekała się wnuczki, która była jej największą dumą i radością. Pieniądze nie zastąpią matki i córki, ale pomogą babci i dzieciom nie martwić się o sprawy drugorzędne.  W tym niezwykle trudnym i smutnym czasie zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli i wrażliwego serca z prośbą o wsparcie finansowe. Dziękujemy za każdą kwotę.

Przyjaciele rodziny.

Link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/3fcdkt?utm_medium=mail&utm_source=postmark&utm_campaign=payment_notification

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x