poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
AktualnościWydarzenia

Policyjna akcja “Majowy weekend”

W piątek 27 kwietnia policjanci rozpoczęli działania „Majowy weekend”, które potrwają ponad tydzień, aż do niedzieli. Pamiętajmy jednak, że bezpieczeństwo na drodze w dużej mierze zależy od nas samych. Dlatego zmierzając do celu podróży, przestrzegajmy przepisów ruchu drogowego i nie wsiadajmy za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu.

Przed nami długi majowy weekend, a w związku z tym, liczniejsze wyjazdy. W tych dniach, znacznie wzrasta natężenie ruchu drogowego. Nad bezpieczeństwem podróżujących i porządkiem ruchu na drogach, będą czuwali brzozowscy funkcjonariusze. Policyjne działania „Majowy weekend” będą realizowane na drogach powiatu brzozowskiego w okresie od 27 kwietnia do 6 maja br.

W ramach prowadzonych działań, funkcjonariusze będą upłynniać ruch pojazdów na głównych węzłach komunikacyjnych naszego powiatu i zdecydowanie reagować na przypadki nieprawidłowego wyprzedzania poruszającej się wolniej kolumny pojazdów. Będą prowadzili również pomiar prędkości i eliminowali z ruchu kierowców, rażąco przekraczających dozwoloną prędkość. Policjanci sprawdzą również trzeźwość kierowców i będą podejmować stanowcze interwencje, wobec osób, popełniających wykroczenia, które na podstawie prowadzonych analiz stanowią głównie przyczyny wypadków drogowych.

policja620

Źródło: KPP Brzozów

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x