środa, 29 maja, 2024
AktualnościKROSNOWydarzenia

Pobili taksówkarza, bo odmówił im przewiezienia psa

Trzy osoby trafiły do policyjnego aresztu w związku z pobiciem taksówkarza w Krośnie. Pretekstem do brutalnego ataku na kierowcę była odmowa przewozu dużego psa. Policjanci szybko ustalili i zatrzymali osoby mające związek z tym zdarzeniem.

W sobotę około godz. 20, na ul. Ordynackiej w Krośnie doszło do pobicia taksówkarza. Wstępnie ustalono, że zamawiający kurs klienci chcieli wprowadzić do wnętrza osobowej taksówki dużego psa, na co kierowca nie wyraził zgody.

Wówczas taksówkarz został zaatakowany przez agresywnego mężczyznę i towarzyszącą mu kobietę, którzy uderzali go pięściami i kopali po całym ciele. Dołączył do nich jeszcze inny mężczyzna, który również zadawał uderzenia leżącemu na ziemi kierowcy. Po chwili trójka napastników oddaliła się. 41-letni poszkodowany z obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

Policjanci szybko ustalili i zatrzymali uczestniczącego w pobiciu 55-letniego mężczyznę, który ukrył się w jednym z mieszkań kamienicy przy ul. Ordynackiej. Kilka godzin później do policyjnego aresztu trafiła 29-letnia kobieta oraz jej 27-letni kompan. Wszyscy są mieszkańcami Krosna i przed zdarzeniem wspólnie spożywali alkohol.

Zatrzymanym grozi nawet 3 lata pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Krosno

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x