wtorek, 21 maja, 2024
AktualnościReklamaWydarzenia

Otwarcie placówki Generali i Proama [FOTO]

16 bm. w Brzozowie została uroczyście otwarta placówka partnerska znanych firm ubezpieczeniowych: Generali i Proama. Wydarzenie to jest efektem zacieśniania współpracy obu marek z agencją Malik-Ubezpieczenia, która znalazła się w gronie 100 placówek w Polsce dopuszczonych do tego prestiżowego programu.

Oficjalnej inauguracji nowego punktu ubezpieczeń firm Generali i Proama dokonali: Dyrektor Placówek Partnerskich Generali – Piotr Pawłowski oraz dyrektor Regionu Południowo-Wschodniego Sylwia Kujacz. W otwarciu uczestniczyli także: menedżer Placówek Partnerskich – Barbara Jagodzińska, specjalista ds. Placówek Partnerskich – Przemysław Lis, dyrektor ds. sprzedaży Korporacyjnych Ubezpieczeń na Życie – Dariusz Strugała oraz menedżer Sprzedaży Agencyjnej Generali i Proama – Patrycja Pawłoś-Dubiel.

Wbrew powszechnemu na rynku ubezpieczeń trendowi likwidacji placówek terenowych przez firmy ubezpieczeniowe (w Brzozowie pozostało tylko jedno takie biuro) Grupa Generali tworzy sieć wybranych placówek partnerskich, które uzyskują dodatkowe kompetencje. Obecnie na terenie całego kraju działa 100 tego rodzaju punktów, prezentujących elastyczność, nowoczesność i otwarcie na potrzeby klientów. Należy zaznaczyć, że placówki są starannie dobrane pod względem pewności, bezpieczeństwa finansowego i profesjonalizmu. Muszą być gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług, mają ugruntowaną pozycję na rynku ubezpieczeń oraz – co najistotniejsze – cieszą się dużym zaufaniem klientów. Chociaż placówka partnerska Malik-Ubezpieczenia oferuje ubezpieczenia innych firm, jednak to właśnie Generali i Proama udzielają klientom dodatkowych zniżek, które są niedostępne w pozostałych agencjach. Bardzo istotną sprawą jest również fakt, że klienci placówek partnerskich Generali i Proama otrzymują silne wsparcie w procesie obsługi szkód. Mają możliwość monitorowania na bieżąco procesu załatwiania spraw, pomocy w kompletowaniu dokumentów niezbędnych do zamknięcia szkody i sprawnej wypłaty odszkodowania. Podjęcie ścisłej współpracy z firmami Generali i Proama przyniesie klientom wymierne korzyści w postaci dodatkowych bonusów zniżkowych i pomocy w obsłudze szkód. Placówka znajduje się na brzozowskim rynku przy ul. Schodowej 2/3.

Agencja Malik-Ubezpieczenia swoją działalność prowadzi od 2009 r. Intensywnie poszerza swoją ofertę i rozwija sieć biur (oprócz Brzozowa ma je także w Sanoku i Rymanowie). W jej ofercie znajduje się cała gama ubezpieczeń. Firma specjalizuje się w doradztwie oraz sprzedaży produktów ubezpieczeniowych osobom fizycznym, podmiotom gospodarczym, jednostkom samorządowym i placówkom oświatowym (ubezpieczenie młodzieży szkolnej). Agencja ma w swojej ofercie ubezpieczenia komunikacyjne, domów i mieszkań oraz podróży zagranicznych. Współpracuje z ponad dwudziestoma towarzystwami ubezpieczeniowymi, co gwarantuje pełny przegląd ofert dostępnych na rynku ubezpieczeń oraz indywidualne podejście do potrzeb i wymagań każdego klienta.
red

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x