poniedziałek, 17 czerwca, 2024
AktualnościRozrywkaWydarzenia

Nordic Walking w Jasienicy Rosielnej [FOTO]

W piątek 26 czerwca w Jasienicy Rosielnej odbył się Rajd Nordic Walking. Jego organizatorami byli wójt gminy Jasienica Rosielna Urszula Brzuszek oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania “Ziemia Brzozowska”. Na uczestników Rajdu czekali instruktorzy Nordic Walking, którzy w profesjonalny sposób dobierali kijki, wyjaśniali podstawowe zasady oraz uczyli jak poprawnie chodzić z kijkami. Zajęcia prowadzone były w trzech grupach: dzieci, początkujący oraz zaawansowani. Po przeszkoleniu oraz rozgrzewce wszyscy uczestnicy (ponad 60 osób) wyruszyli na trasę. Rajd rozpoczął się w Parku Gminnym, przeszedł trasą zieloną (8,2 km) i zakończył się na stadionie.

Po wysiłku na trasie na uczestników Rajdu czekały ciepłe posiłki przygotowane przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Brzozowska” oraz dyplomy i drobne upominki. Wśród uczestników rozlosowano także nagrodę główną – kijki do Nordic Walkingu.

Szczegółowy opis tras Nordic Walking na terenie Gminy Jasienica Rosielna znajdą Państwo na stronie www.jasienicarosielna.pl w zakładce O GMINIE/ATRAKCJE TURYSTYCZNE/NORDIC WALKING PARK

Anna Augustyn-Masłyk

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x