wtorek, 23 lipca, 2024
AktualnościSportWydarzenia

Finał WOŚP w Sanoku. Biegaj i pomagaj!

SANOK. Bieg “Policz się z cukrzycą” ponownie podczas Finału WOŚP w Sanoku! Odbędzie się on w dzień Finału 12 stycznia. Dochód z biegu zostanie przekazany na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

Organizatorem biegu w Sanoku jest Łukasz Łagożny, ultramaratończyk i himalaista z Sanoka. Bieg odbędzie się w dzień wielkiego Finału – 12 stycznia 2020 roku. Rozpocznie się o godzinie 13.30 i potrwa około pół godziny. Start i meta będą zlokalizowane na sanockim rynku.

– Trasa została tak zaplanowana, że poradzi sobie z nią nie tylko wytrawny biegacz, ale także amator, dlatego zapraszamy do udziału wszystkich chętnych, także całe rodziny z dziećmi – mówi Łukasz Łagożny, organizator biegu.

Rejestracja zawodników odbywa się poprzez wysłanie zgłoszenia na maila na adres: [email protected]. Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, dodatkowo muszą dostarczyć mailem zgodę opiekuna prawnego na udział w biegu. Na mecie każdy zawodnik otrzyma niepowtarzalny, zaprojektowany i przygotowany specjalnie dla Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP medal ufundowany przez posła na Sejm RP, Piotra Uruskiego. 

Zapisy trwają do 10 stycznia 2020 roku. Opłata startowa wynosi 20 zł, a cały dochód zasili konto Fundacji WOŚP i zostanie przekazany na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

info: Bieszczadzki Sztab WOŚP
foto: Maksymilian Drążek

FORMULARZ

bieg

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x