poniedziałek, 22 lipca, 2024
AktualnościRozrywkaWydarzenia

Czy zostanie głosem Polski?

We wrześniu 2016 r. rozpoczęła się 7. edycja rozśpiewanego show „The Voice of Poland”, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem polskich widzów. W programie na zaproszenie TVP znalazł się Michał Stryczniewicz – krośnianin, wieloletni wokalista działającego przy RCKP Studio Piosenki Swing.
Michał, to od lat sumienny i solidny młody artysta, obdarzony ciepłym i przyjaznym w odbiorze głosem – o wokaliście opowiada jego opiekunka artystyczna Lucyna Durał. Warto zauważyć, że poważne podejście i systematyczna praca nad głosem pozwoliły Michałowi zdobywać laury na najbardziej prestiżowych festiwalach i konkursach wokalnych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Udział w „The Voice of Poland” jest dla niego dużym wyzwaniem, gdyż tegoroczna edycja stoi na bardzo wysokim poziomie, zwłaszcza gdy spojrzy się na listę uczestników, którzy już zdążyli zaprezentować się.

Tekst i foto: Paweł Fiejdasz

Jego wokal sprawił, że 17.09.2016 w Voice of Poland odwrócili się wszyscy trenerzy. Na przesłuchaniach w ciemno Michał Stryczniewicz zaśpiewał hit Justina Biebera Love Yourself. Występ podziwiali wszyscy trenerzy, ale on wybrał Piaska. Zobaczcie jak Michał poradził sobie w programie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x