czwartek, 13 czerwca, 2024
AktualnościBRZOZÓWSportWydarzenia

Brzozowski Turniej Streetball za nami

17 czerwca br. w Hali Sportowej ZSB w Brzozowie odbył się Brzozowski Turniej Streetball organizowany Stowarzyszenie Miłośników Sportu SMS Brzozów oraz Stowarzyszenie Młodzi Dla Brzozowa.

W Turnieju wystąpiło 11 drużyn z różnych zakątków Podkarpacia, a 4 z nich po fazie grupowej przystąpiło do zmagań w półfinałach.

Patronat Honorowy nad imprezą objął Pan Dariusz Sobieraj – Radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego!

Zawodnicy zaprezentowali wysokie umiejętności i zapewnili emocjonujące widowisko.

Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem co potwierdza udział zawodników z różnych części województwa podkarpackiego.

Zwycięzcą została drużyna Armangjedon, która w finale pokonała zespół Basketowa Gratka, natomiast na trzecim miejscu znalazł się Rzeszów 3×3.

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w Turnieju. W szczególności dziękujemy Panu Dariuszowi Sobierajowi za objęcie Patronatem Honorowym tego wydarzenia. Dziękujemy Panu Łukaszowi Kościńskiemu – właścicielowi Pizzerii Francesca za pyszny poczęstunek dla zawodników. Dziękujemy Panu Włodzimierzowi Pelczar oraz Panu Grzegorzowi Darowskiemu za obsadę sędziowską i zaangażowanie! Dziękujemy również wszystkim, którzy okazali nam życzliwość i pomocną dłoń, tym bez których to wydarzenie nie mogłoby się odbyć, a w szczególności Panu Łukaszowi Pelc oraz Panu Danielowi Dyka. Dziękujemy fotoryzacja.pl za wspaniałą fotorelację z imprezy – świetna robota! Ogromne zainteresowanie przed jak i po Turnieju wskazuje na to, że to nie ostatnia edycja tej imprezy. – podsumowują organizatorzy wydarzenia.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x