piątek, 23 lutego, 2024
AktualnościBRZOZÓWWydarzenia

2 tys. mandatu i 11 punktów za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym

Brzozowscy policjanci ruchu drogowego czuwają nad bezpieczeństwem poruszających się drogami naszego powiatu. Wczoraj w Bliznem, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierującą mercedesem, która w warunkach recydywy, przekroczyła prędkość w obszarze zabudowanym o 46 km/h. Została ukarana mandatem w wysokości 2 tysięcy złotych i 11 punktami karnymi.

Prędkość od lat jest najczęstszą przyczyną wypadków drogowych. Dlatego też, każdego dnia, policjanci ruchu drogowego kontrolują drogi naszego powiatu, zwracając uwagę na przekraczanie dopuszczalnej prędkości.

I tak wczoraj po południu, w miejscowości Blizne, w obszarze zabudowanym, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli 47-letnią kierującą mercedesem, która pomimo ograniczenia prędkości do 50 km/h, jechała z prędkością 96 km/h. W trakcie kontroli drogowej okazało się, że mieszkanka małopolski, w niespełna rok ponownie przekroczyła prędkość. Za popełnione wykroczenie w warunkach recydywy została ukarana mandatem w wysokości 2 tys. złotych.

Pomimo dotkliwych kar finansowych, policjanci zatrzymują kierowców, którzy nie przestrzegają przepisów dotyczących dopuszczalnej prędkości.

Źródło: KPP Brzozów

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x