poniedziałek, 17 czerwca, 2024
AktualnościRozrywkaWydarzenia

Zumba i Spartanie dla Orkiestry [FOTO]

Miłośnicy zumby z całego Podkarpacia ponownie zatańczą z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! WOŚP-owy Maraton Zumby odbędzie się 13 stycznia w Centrum Sportowo-Dydaktycznym przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku. Dodatkową atrakcją będzie pokaz gimnastyków z klubu UKS Spartanie Zahutyń. Początek o godzinie 17.

Do sanockich instruktorów dołączą instruktorzy z innych miast Podkarpacia. – Nie wyobrażam sobie, abyśmy nie zagrali z Orkiestrą i nie wykorzystali popularności zumby, aby wesprzeć tę inicjatywę. Dodatkową motywacją jest wizja połączenia przyjemnego z pożytecznym i niesienia innym pomocy – mówi Edyta Zakrzewska, instruktorka zumby i organizatorka WOŚP-owego Maratonu.

– Zumba przyciąga tłumy, bo jest w miarę prosta i gwarantuje świetną zabawę. Formuła zajęć sprawia, że w każdym momencie można się przyłączyć, bez względu na poziom zaawansowania, więc zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkich bez względu na wiek, płeć czy kondycję fizyczną – dodaje Edyta Zakrzewska.

Imprezę swoim występem uświetnią gimnastycy z klubu UKS Spartanie Zahutyń. Utytułowani sportowcy z amatorskiego klubu przygotują specjalny pokaz na WOŚp-owy występ – Angażujemy się w WOŚP, ponieważ zawsze staramy się wspierać działalność charytatywną polegającą na ratowaniu życia innych osób. Gramy z Orkiestrą do końca świata i jeden dzień dłużej – mówi Renata Grześków z klubu UKS Spartanie Zahutyń.

Bilet na imprezę to datek do puszki WOŚP-owej w wysokości 20 zł. Kto chce – może wrzucić więcej. Zebrana podczas imprezy kwota zasili konto Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP.

W tym roku Orkiestra zagra już po raz 26. Wielki Finał odbędzie się 14 stycznia na sanockim rynku. Dodatkowo Bieszczadzki Sztab WOŚP szykuje trzydniowy cykl imprez sportowych i kulturalnych, o których informuje na facebook’u Bieszczadzki Finał WOŚP 2018.

W tym roku Orkiestra będzie zbierać pieniądze na zakup specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu dla ratowania noworodków.

Zapraszamy wszystkich fanów zumby, ruchu, tańca i dobrej zabawy, aby wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Foto: Tomasz Sowa

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x