czwartek, 18 kwietnia, 2024
AktualnościReklamaWydarzenia

Zmień zawód. Idź na podyplomowe

Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim w porozumieniu z Podkarpackim Centrum Kształcenia Medycznego w Brzozowie ogłasza nabór na studia podyplomowe w dziedzinach:

Ochrona informacji niejawnych i danych osobowych

Czas trwania studiów: 2 semestry (proponowany termin rozpoczęcia: luty 2016 r.)
Typ studiów: studia podyplomowe; czesne 1100,00 zł / 1 semestr
Liczba godzin do realizacji: 232 h dydaktyczne

Bezpieczeństwo i higiena pracy

Czas trwania studiów: 2 semestry (proponowany termin rozpoczęcia: luty 2016 r.)
Typ studiów: studia podyplomowe; czesne 1100,00 zł / 1 semestr
Liczba godzin do realizacji: 232 h dydaktyczne

UWAGA !

Zajęcia będą odbywać się w Brzozowie w siedzibie PCKM ( ul. Rzeszowska 7) w systemie weekendowym ( 2 x w miesiącu)

Wymagania wstępne:

Kandydat na studia podyplomowe to absolwent stacjonarnych i niestacjonarnych studiów I stopnia, który uzyskał tytuł licencjata lub inżyniera lub absolwent stacjonarnych i niestacjonarnych studiów II stopnia lub niestacjonarnych 5 – letnich studiów

Zasady rekrutacji:

Rekrutacja prowadzona będzie w siedzibie Podkarpackiego Centrum Kształcenia Medycznego w Brzozowie; ul. Rzeszowska 7 (Punkt rekrutacyjny WSBiP w Ostrowcu Świętokrzyskim). Szczegółowych informacji udziela: Pani Marta Bobola pod numerem tel. 733–058–888 /e-mail:[email protected] od poniedziałku do piątku w godz. od 800– 1700.

Limit przyjęć:

do 25 osób (według kolejności zgłoszenia). Dokumenty należy składać w terminie do 10 lutego 2016 r.

Wymagane dokumenty:

karta ewidencyjna (do pobrania na stronie pckm.pl w zakładce: Studia podyplomowe), kserokopia dyplomu, kserokopia dowodu osobistego – wymagane dokumenty należy przesłać pocztą tradycyjną na adres PCKM (ul. Rzeszowska 7, 36-200 Brzozów) – prosimy o dopisanie wybranego kierunku studiów lub mailowo na adres: [email protected]

NABYTE KOMPETENCJE:

OCHRONA INFORMACJI NIEJAWNYCH I DANYCH OSOBOWYCH

Absolwent zdobędzie praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu zabezpieczania, przetwarzania i zarządzania procesami ochrony informacji (danych osobowych, danych biznesowych, informacji niejawnych). Absolwent będzie przygotowany do wprowadzania systemów bezpieczeństwa zgodnie z wymogami ustaw i rozporządzeń oraz normami i standardami światowymi w państwach, samorządach i publicznych jednostkach organizacyjnych oraz firmach.

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY

Absolwenci po ukończeniu studiów podyplomowych „Bezpieczeństwo i Higiena Pracy” będą posiadać specjalistyczną wiedzę z zakresu bhp obejmującą prawne aspekty ochrony pracy, zagrożenia bezpieczeństwa i higieny pracy oraz metody ich ograniczania, analizę ryzyka zawodowego, elementy psychologii i socjologii pracy oraz wypadkoznawstwo. Absolwenci po ukończeniu zajęć powinni umieć: oceniać przygotowanie pracowników do pracy, analizować ryzyko zawodowe, oceniać przebieg procesów produkcyjnych w kontekście bezpieczeństwa i higieny pracy.

Absolwent po ukończeniu zajęć będzie mógł się starać o pracę związaną z szeroko rozumianym obszarem bezpieczeństwa zawodowego.

Podkarpackie Centrum Kształcenia Medycznego

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x