piątek, 1 marca, 2024
AktualnościBRZOZÓWWydarzenia

Zakończył się remont Małej Akademii Życia przy Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak

Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak zakończyła remont, przebudowę i rozbudowę budynku edukacyjno – warsztatowego Malej Akademii Życia.

MAŻ to miejsce edukacji, aktywnego wypoczynku i rozwoju na terenie Wioski Dziecięcej przy ul. Legionistów w Brzozowie. Dzieci i młodzież mogą tu rozwijać swoje zainteresowania i pasje. W Małej Akademii Życia znajduje się też biuro Fundacji.

Na co dzień w Małej Akademii Życia organizujemy m.in. warsztaty rękodzieła, artystyczne, muzyczne w ramach międzynarodowego programu TEN Sing, teatralne, taneczne, naukowe, kulinarne, ekologiczne, sportowe, które pozwalają dzieciom i młodzieży na zdobycie nowych umiejętności, poznanie twórczych sposobów spędzania wolnego czasu.

Mała Akademia Życia to nie tylko budynek i sale warsztatowe. To ludzie, którzy tworzą tu niesamowitą atmosferę nauki, rozwoju, akceptacji i chęci pomagania innym. To m.in. nasi Wolontariusze, Darczyńcy, Przyjaciele, Współpracownicy, Rodzice i Uczestnicy warsztatów. Za co serdecznie dziękujemy.

Przez długi czas rozbudowy, remontu i wyposażania Małej Akademii Życia mogliśmy liczyć na wsparcie wielu Darczyńców i przyjaznych nas osób. Zyskaliśmy ogromne wsparcie m.in. od Króla Arabii Saudyjskiej Salmana ibn Abd al-Aziz Al Su’ud, wsparcie ze środków WFOŚiGW oraz od wielu Firm i osób prywatnych, którym wiele razy dziękowaliśmy i nadal chylimy czoła za okazane nam wielkie serca.

Na terenie Wioski Dziecięcej rozpoczął funkcjonować Ośrodek Edukacyjno – Warsztatowy Nasz Dom. W skład Ośrodka wchodzą dwa budynki noclegowe (Maria, Piotr) oraz dwie sale konferencyjno- warsztatowe w budynku Małej Akademii Życia.

Oferta Ośrodka obejmuje możliwość wynajmu dwóch pomieszczeń, które służą do organizowania szkoleń, konferencji, warsztatów, wykładów, spotkań biznesowych, itp. oraz wynajem pokoi w budynkach noclegowych. Pełna oferta już wkrótce.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w warsztatach, a firmy, instytucje i osoby indywidualne do kontaktu i współpracy.

Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak
tel. 886121202, e-mail: [email protected]
Ośrodek Edukacyjno – Warsztatowy Nasz Dom
e-mail: [email protected]

Tekst i foto: Dorota Prokopska – Oleniacz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x