wtorek, 27 lutego, 2024
AktualnościBRZOZÓWWydarzenia

Za posiadanie, uprawę i udzielanie narkotyków odpowie przed sądem

27-latek z powiatu brzozowskiego odpowie przed sądem m. in. za posiadanie, uprawę i udzielanie narkotyków. Mężczyzna spotkał się z dwójką znajomych w kompleksie leśnym na terenie Humnisk. Młodzi ludzie chcieli zapalić marihuanę. Przeszkodzili im w tym policjanci, ponieważ ich zatrzymali.

Wczoraj około godz. 10, dzielnicowi z brzozowskiej komendy patrolując teren Humnisk, na drodze leśnej, zwrócili uwagę na zaparkowanego forda. W jego pobliżu stało trzech młodych mężczyzn. Policjanci postanowili sprawdzić, co jest tego przyczyną. Podczas interwencji, mimo obowiązku, żaden z nich nie miał na twarzy maseczki.

Mężczyźni na widok policyjnego radiowozu nie potrafili ukryć swojego zdenerwowania.  Nie byli też w stanie logicznie wytłumaczyć powodu swojej obecności w tym miejscu. Po chwili jednak wszystko stało się jasne.

W trakcie wykonywanych czynności, funkcjonariusze znaleźli u 27-letniego pasażera forda, woreczek z zawartością suszu roślinnego, młynek i opakowanie z bibułkami.  Jak się okazało młodzi ludzie spotkali się w ustronnym miejscu, by zapalić marihuanę. Nie zdążyli tego zrobić, ponieważ zatrzymali ich policjanci.

Podczas przeszukania w miejscu zamieszkania 27-latka, kryminalni zabezpieczyli zestaw do uprawy roślin z lampami oraz torbę z ziemią, w której rosły dwa krzewy konopi. Przeprowadzony wstępny test wskazał, że zabezpieczony susz roślinny, to marihuana. Jednak ostatecznie potwierdzą to badania laboratoryjne.

Cała trójka, dwaj 26-latkowie i 27-latek, została zatrzymana. Zebrany materiał dowodowy pozwolił  policjantom na przedstawienie 27-latkowi pięciu zarzutów. Mężczyzna odpowie za posiadanie, uprawę i udzielanie narkotyków oraz posiadanie przedmiotów służących do niedozwolonego wytwarzania środków odurzających.

Za te przestępstwa mężczyzna już niedługo odpowie przed sądem.

Źródło: KPP Brzozów

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
marysia
marysia
3 lat temu

Wielki sukces polskiej milicji.Żenujące

Dzuszyn
Dzuszyn
3 lat temu

Naprrawde?żenada żeby karać kogoś za palenie i chodowanie czegoś co naturalnie sobie rośnie od zawsze .śmiechu warte

Lol
Lol
3 lat temu

Czerwona hołota

Johny
Johny
3 lat temu

“(…) posiadanie przedmiotów służących do niedozwolonego wytwarzania środków odurzających.” – Zakaz posiadania lamp? Worka ziemi?

Kamil
Kamil
3 lat temu

Żenada. Tytoń palą, wódę piją potem biją żonę, a chłopaków którzy sobie chillują w lesie zabierają pod sąd. Absurd.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x