piątek, 1 marca, 2024
AktualnościBRZOZÓWKROSNORozrywkaRYMANÓWSANOKWydarzenia

Z punktu widzenia – cykl spotkań z fotografami, odcinek 8 (Jacek Wnuk)

Każdy z nas ma swój… punkt widzenia. Ilu fotografów, tyle różnych kadrów uchwyconych w jednym miejscu i czasie. To także inne spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość i wybór tematów, których fotografom nigdy nie brakuje. Do udziału w każdym z odcinków cyklu „Z punktu widzenia” zaprosiliśmy fotografów i pasjonatów, którzy opowiedzą o swojej pracy oraz historiach z nią związanych. Zapraszamy do obejrzenia ósmego i kolejnych odcinków – być może będą one zachętą dla widzów do spojrzenia na świat przez pryzmat aparatu, fotografowania i późniejszego wywoływania zdjęć.

„Z punktu widzenia” – cykl spotkań z fotografami [online]
Emisja: co drugi czwartek, godzina 15.00
Miejsce: strona www.rckp.krosno.pl i media społecznościowe RCKP (Facebook, YouTube)

Gość ósmego odcinka: Jacek Wnuk
Prowadzący: Paweł Fiejdasz
Emisja (ósmy odcinek): 29 kwietnia 2021, godzina 15.00
Premiera na kanale YouTube

Jacek Wnuk – fotograf – absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi wydziału operatorskiego kierunku Fotografia. Ukończył również Geografię na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Autor czarno-białego albumu fotograficznego „Karpaty Wschodnie” wydanego w 2014 roku przez wydawnictwo Ruthenus. Twórca i redaktor portalu internetowego www.KarpatyWschodnie.pl. Współautor tekstów albumu fotograficznego „Huculszczyzna” Krzysztofa Hejke. Autor wystaw fotograficznych, prezentacji i wystąpień na festiwalach podróżniczych. Członek Fotoklubu RCKP Krosno.

Organizator i uczestnik wielu wypraw w trudno dostępne tereny Ukrainy, Rumuni, Białorusi i Bałkanów, Rosji i Maroka. Uczestniczył w pomarańczowej rewolucji w Kijowie, pracował jako wolontariusz w Międzynarodowej Inicjatywie Humanitarnej w Czeczenii. Zawodowo zajmuje się fotografią użytkową, reklamową, przyrodniczą i reportażową, projektami graficznymi, fotoedycją, obróbką zdjęć, przygotowaniem publikacji do druku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x