sobota, 2 marca, 2024
AktualnościKROSNORozrywkaWydarzenia

XVI Wieczór Andrzejkowy w Krośnie

Krośnieńskie Towarzystwo Muzyczne oraz Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zapraszają do udziału w Wieczorze Andrzejkowym. 26 listopada 2023 publiczność będzie mieć okazję wysłuchania utworów Wojciecha Młynarskiego.

W tegorocznym tradycyjnym koncercie andrzejkowym organizowanym przez Krośnieńskie Towarzystwo Muzyczne i Regionalne Centrum Kultur Pogranicza usłyszymy utwory Wojciecha Młynarskiego.

Jeżeli ktoś był na niedawnym koncercie – Zaduszkach Muzycznych z piosenkami Młynarskiego Studia Piosenki Swing – nie szkodzi. Tylko jeden utwór się powtórzy (Wojciech Młynarski napisał ponad 2000 tekstów piosenek) i to w zaskakującym wykonaniu. Pierwsza część koncertu upłynie na dancingu, a wśród wykonawców pojawi się znany już z zeszłorocznego koncertu Chór Wujów w poszerzonym składzie. Tego nie można nie zobaczyć! – o pierwszej części wieczoru mówi Jacek Buczyński.

Drugą część tradycyjnie poprowadzi prezes Krośnieńskiego Towarzystwa Muzycznego – Małgorzata Busz-Perkins. Usłyszymy jedne z najpiękniejszych piosenek, które napisał mistrz Wojciech do muzyki m.in. Krzysztofa Komedy, Jerzego „Dudusia” Matuszkiewicza czy oczywiście Jerzego Derfla.

Akompaniować będą: Zespół Muzyczny Grzegorza Przepióry, Daniel Eibin i Dave Dudek.

Wieczory Andrzejkowe pod różnymi hasłami organizowane są od 2007 roku, a każdy z koncertów doceniany jest publiczność. Zapraszamy serdecznie i gwarantujemy, że będzie to udany i niezapomniany wieczór – do udziału w koncercie zachęcają organizatorzy.

Wystąpią:
Michalina Buczyńska, Małgorzata Busz-Perkins, Hanna Mazur, Kinga Oszal, Karolina Smolińska, Alan Bochnak, Jacek Buczyński, Chór Wujów
Daniel Eibin – fortepian
Dave Dudek – fortepian
Zespół Instrumentalny

Koncert dofinansowano z budżetu Gminy Krosno.

Termin: 26 listopada 2023, godz. 18.00
Miejsce: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, sala widowiskowa, ul. Kolejowa 1, Krosno, województwo podkarpackie
Szczegóły: www.rckp.krosno.pl

Bilety: 35 zł, 30 zł ulgowy, 25 zł z Krośnieńską Kartą Mieszkańca

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1 (p. 234). Godziny otwarcia kasy RCKP: poniedziałek – piątek 10.00-17.30 i na godzinę przed wydarzeniem oraz w sprzedaży online: https://bilety.rckp.krosno.pl/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x