czwartek, 18 kwietnia, 2024
AktualnościReklama

UWAGA! Wyroby JASAM już w Brzozowie!

Już od piątku 20 marca, mieszkańcy Brzozowa i okolic mogą zaopatrywać się w wyroby znakomitej firmy wędliniarskiej JASAM! Wędliny i inne produkty są do nabycia w każdy piątek i sobotę w Pasażu Handlowym przy ul. Bema 12 w Brzozowie (obok wejścia do mediaexpert). Zapraszamy!

Masarnia JASAM w Zimnej Wodzie to jeden z największych w kraju producentów wędliny końskiej. Specjalizuje się również w przerobie mięsa wieprzowego oraz wołowiny. Firma kontynuuje tradycje powstałego w latach 50. XX w. i wysoko cenionego przez klientów zakładu JASAN, a produkcja odbywa się według starych, tradycyjnych receptur. Masarnia oferuje: kiełbasy, szynki, kabanosy, wędliny podrobowe, pasztety, rolady i wędzonki.

jasm_620

Wyroby nie zawierają sztucznych ulepszaczy, a zakład znajduje się w czystym ekologicznie terenie i zatrudnia wykwalifikowanych masarzy z wieloletnim doświadczeniem. Wszystko to daje gwarancję najwyższej jakości, spełnia oczekiwania i trafia w gusta najbardziej wymagających klientów w kraju i za granicą. Na specjalne zamówienie zakład piecze także dziki i prosiaki.

Nie zwlekaj!

Koniecznie odwiedź w piątek i sobotę stoisko JASAM!

Pasaż Handlowy w Brzozowie, ul. Bema 12 (wejście do mediaexpert)

jasa1