środa, 29 maja, 2024
AktualnościBRZOZÓWWydarzenia

Wypadek z udziałem quada. Kierujący pijany i bez uprawnień

Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem quada, do którego doszło w Grabówce. Pojazd prowadził 43-latek, który doznał obrażeń i trafił do szpitala. Od mężczyzny wyczuwalny był alkohol, a dodatkowo nie posiadał on uprawnień do kierowania.

Wczoraj około godz. 17.30, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku z udziałem quada w Grabówce. Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego. Jak wstępnie ustalili, pojazdem kierował 43-letni mieszkaniec gminy Brzozów. Mężczyzna, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad quadem i wjechał do przydrożnego rowu. Od mężczyzny czuć było alkohol, nie był jednak w stanie poddać się badaniu na trzeźwość. Pobrano od niego krew.

W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń. Na miejscu pomocy medycznej udzielił mu zespół lotniczego pogotowia ratunkowego. Ostatecznie 43-latek trafił do szpitala.

Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a quad nie jest zarejestrowany i nie posiada obowiązkowego ubezpieczenia.

Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KPP Brzozów

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x