poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
AktualnościRozrywkaWydarzenia

Wtajemniczenie – spotkanie z Przemkiem Kossakowskim

Hotel-Restauracja JAŚ WĘDROWNICZEK w Rymanowie zaprasza na wyjątkowe spotkanie w ramach cyklu „Wielkie Wyprawy”. W sobotę 8 grudnia o godz. 18.30 gościem będzie Przemek Kossakowski, autor cyklu programów podróżniczych emitowanych w telewizji.

kossakowski1

„Przeszedłem kilka nowy granic. Geograficznie, duchowo, fizycznie. Dowiedziałem się o sobie i o świecie rzeczy których nie ujmie żaden scenariusz, telewizyjny bo są to rzeczy które muszą się zdarzyć, a których po prostu nie można wymyślić i wyreżyserować. Drżałem z zimna rosyjskiej Syberii, przemierzałem zasnute rdzawym pyłem, mongolski stepy, nieprzyzwoicie zieloną amazońską dżunglę i surowe góry Kazachstanu aby znaleźć odpowiedzi na moje pytania, a kiedy w końcu je poznawałem, okazywało się że moje pytania były zupełnie inne od tych jakie zadać powinienem”  (Przemysław Kossakowski)

kossakowski2

Przemek Kossakowski – rocznik 1972. Autor cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Inicjacja” oraz „Wtajemniczenie” (emitowanych na kanale TTV). W pierwszym programie dokumentował podróże po Ukrainie, Rosji, Bałkanach i Polsce, podczas których doświadczał praktyk znachorów, uzdrawiaczy i wróżbitów. Zakopywany w grobie, obkładany wnętrznościami barana, poddawany praktykom podcinania języka… Pokłosiem jego podróży stała się książka „Na granicy zmysłów” wydana w listopadzie 2014 roku. W drugim programie poddaje się osobistym, często ekstremalnym doświadczeniom, wchodząc w nieznane dla siebie, obce światy.  Przemek Kossakowski – człowiek od zadań specjalnych. Zwolennik kontaktu bezpośredniego i pracy w terenie. W wolnym czasie chętnie rysuje i eksperymentuje z grafiką. Podczas spotkań opowiada o tym czego nie widać w jego programach, ukazując to w improwizowanej, błyskotliwej i dowcipnej formie. Spotkania wzbogacone są pokazami licznych zdjęć, których następstwo często uzależnione jest od interakcji z widzami.

WSTĘP:

Dorośli – 20 zl/osoba

Młodzież szkolna – 10zł/osoba

Dzieci do 10 lat – wstęp gratis!

Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc.

Hotel Restauracja Jaś Wędrowniczek Sp. z o.o.

ul. Bieleckiego 8, Rymanów

tel.: 134356733, 603364444

e-mail: [email protected]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x