czwartek, 18 kwietnia, 2024
AktualnościRozrywkaWydarzenia

WOŚP Bieszczady 2018: Sabała Bacała i Ortodox

Bieszczadzki Sztab WOŚP zaprasza na punk’owy koncert do klubu PaniK w Sanoku, gdzie 13 stycznia, wystąpi Sabała Bacała i Orthodox. Początek koncertu o godzinie 19. Dochód z imprezy zasili konto WOŚP.
Sabała Bacała to rzeszowski zespół grający melodyjny punk rock. Pierwsze demo wydali w 2009 roku. Na koncie mają dwie studyjne płyty “Urodzeni w PRLu” i “W końcu!” oraz obecność na kilku polskich i europejskich składankach.
Zagrali ponad 100 koncertów występując obok takich grup jak: Dezerter, Apteka, The Analogs, Kabanos, Dick4Dick, Cf98, Cela Nr 3, Blade Loki, The Bill, The Dreadnoughts, Wasted i wielu, wielu innych.
Gościli na takich imprezach jak Cieszanów Rock Festiwal, Altefrest Pankowisko czy Rock Nad Sanem.

Oprócz Sabały Bacały wystąpi dębicki Ortodox i zespół niespodzianka z Sanoka.

Koncert odbędzie się w ramach działań Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP.
Finał WOŚP Bieszczady odbędzie się 14 stycznia na rynku w Sanoku. Organizatorzy zaplanowali plenerowy koncert, podczas którego wystąpią m.in. Teleport (Sanok), Utopia (Krosno), 0% Normy (Rzeszów) i Hurrockaine (Katowice). Nie zabraknie tradycyjnego “światełka do nieba” oraz licytacji ze sceny. Organizatorzy zapowiadają, że gwiazdę tegorocznego finału ogłoszą w najbliższych dniach.
***
Klub PaniK, 2 Pułku Strzelców Podhalańskich 1, 38-500 Sanok
13 stycznia 2018
godz. 19
cena biletu 10 zł plus zbiórka do puszek WOŚP
FOTO: Facebook/Sabała Bacała

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x