niedziela, 3 grudnia, 2023
AktualnościRozrywka

Weekend z kinem SOKÓŁ w Brzozowie

Kino SOKÓŁ w Brzozowie zaprasza na najnowsze filmy. Od 31 stycznia do 5 lutego m.in.: „Doktor Dolittle”, “Sokół z masłem orzechowym”, “Lighthouse”.

„DOKTOR DOLITTLE”
(2D dubbing pl)
31 STYCZNIA godz. 15:45 ; 18:00
1,2,3,4,5 LUTEGO godz. 15:45 ; 18:00
Familijny, Komedia prod. USA , reż. Stephen Gaghan, Czas: 105 min.
Cena biletu: 16/14 zł 2D

Robert Downey Jr. wciela się w jedną z najsłynniejszych postaci światowej literatury w pełnej przygód nowej filmowej wersji opowieści o człowieku, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Oto doktor Dolittle.
Po stracie żony, siedem lat wcześniej, ekscentryczny doktor John Dolittle (Downey Jr.), słynny naukowiec i lekarz weterynarii w wiktoriańskiej Anglii, wiedzie pustelniczy tryb życia, w otoczeniu menażerii swych egzotycznych zwierząt.
Kiedy jednak młoda królowa zapada na śmiertelną chorobę, nieustraszony doktor wyrusza w pełną przygód podróż na mityczną wyspę, gdzie spodziewa się znaleźć lekarstwo dla królowej. Wykorzysta w tym swą odwagę i niepodrabialne poczucie humoru, odkryje wiele niezwykłych stworzeń i spotka się ponownie ze starymi wrogami.
W wyprawie towarzyszyć mu będzie młody, pewny siebie uczeń (Harry Collett) oraz wesoła ferajna przyjaciół-zwierząt, w tym lękliwy goryl, entuzjastycznie nastawiona do świata kaczka (o, cóż, ptasim móżdżku), niezwykły duet składający się z cynicznego strusia i optymistycznego niedźwiedzia polarnego oraz prawdziwa twardzielka – papuga, najbardziej zaufana przyjaciółka Dolittle’a.
Za reżyserię odpowiada nagrodzony Oscarem® Stephen Gaghan („Syriana”, „Traffic”).

Zwiastun:
Bilety online:

„SOKÓŁ Z MASŁEM ORZECHOWYM”
(2D napisy pl)
31 STYCZNIA godz. 20:20
1,2,3,4 LUTEGO godz. 20:20
Komedia, prod. USA , reż. Tyler Nilson, Michael Schwartz Czas: 105 min.
Cena biletu: 16/14 zł 2D

To będzie najprzyjemniejszy seans tej zimy! Pełna serca, śmiechu i przygód, ciepła i wzruszająca opowieść o nieprawdopodobnej przyjaźni! Shia LaBeouf, Dakota Johnson i Zack Gottsagen w czarującej komedii.
Zak jest wyjątkowym chłopakiem i zrobi wszystko, by spełnić swoje niezwykłe marzenie – chce podbić świat amerykańskiego wrestlingu. Na swojej drodze przypadkiem spotyka Tylera, drobnego złodziejaszka o wielkim sercu, który wbrew wszystkiemu i wszystkim decyduje się mu pomóc. Zak i Tyler wyruszają w pełną przygód podróż, która stanie się początkiem prawdziwej przyjaźni.
Komedia, która podbiła serca amerykańskich widzów i krytyków. Zdobywca nagród i wyróżnień na festiwalach filmowych na całym świecie, w tym Nagroda Publiczności na SXSW Film Festival.

„Skromny, ale o nieodpartym uroku” („Reel Film Reviews”), „Czarująca opowieść, napełniająca serce radością” („St. Anthony Messenger”), „Z przyjemnością spędzasz czas z tą dwójką” („Sunday Times”), „Posiada niewinny czar i szczerość, a LaBeouf mistrzowsko łączy siłę z wrażliwością” („The Guardian”). Film Nilsona i Schwartza zdobył serca krytyków (96% pozytywnych recenzji / Rotten Tomatoes) i widzów (97% pozytywnych recenzji / Rotten Tomatoes),

Zwiastun:

|STUDYJNA ŚRODA|
„LIGHTHOUSE”
(2D napisy pl)
5 LUTEGO godz. 20:20
Dramat, Horror, prod. Kanada, USA , reż. Robert Eggers , Czas: 110 min.
16/14 zł 2D

“Lighthouse” – jeden z najważniejszych tytułów 2019 roku, wyróżniony na tegorocznym Cannes nagrodą krytyków filmowych FIPRESCI, wyreżyserowany przez Roberta Eggersa, z wybitnymi rolami Willema Dafoe i Roberta Pattinsona. Nominacja do OSCARA®️za najlepsze zdjęcia.

Robert Eggers, wizjonerski reżyser arcydzielnego horroru „The Witch”, powraca z hipnotyzującą, halucynującą opowieścią o dwóch latarnikach, pracujących na tajemniczej, odległej wyspie w Nowej Anglii, w latach dziewięćdziesiątych XIX wieku. Obaj latarnicy (Willem Dafoe i Robert Pattinson) mierzą się z samotnością i odosobnieniem podczas wielkiego sztormu, który wydaje się nie mieć końca. Są skazani na walkę z własną silną wolą, potrzebami oraz – przede wszystkim – z tajemniczą siłą, która nad nimi krąży, ale której istnienie może im się tylko wydawać… Film jest przerażającą, pełną tajemnic podróżą w nieznane.

Zwiastun:
Bilety online:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x