sobota, 22 czerwca, 2024
AktualnościBRZOZÓWKROSNORYMANÓWSANOKWydarzenia

Waloryzacja emerytur i rent – dyżur telefoniczny

W środę, 17 lutego, Oddział ZUS w Jaśle zaprasza na dyżur telefoniczny, którego tematem będzie waloryzacja, czyli podwyższanie emerytur i rent oraz korzyści z przekazywania świadczeń na rachunek w banku.

Waloryzacja dotyczy rent i emerytur, które zostały przyznane najpóźniej do ostatniego dnia lutego tego roku. Będzie ona polegać na pomnożeniu kwoty świadczenia przysługującego w dniu 28 lutego 2021 r. przez wskaźnik waloryzacji wynoszący 104,24%.

Jeśli jesteś w tej grupie oraz interesuje cię, w jaki sposób przeliczone zostaną świadczenia oraz kiedy otrzymasz decyzję waloryzacyjną – to skorzystaj z dyżuru telefonicznego ekspertów z Oddziału ZUS w Jaśle.

Ponadto podczas dyżuru będzie można dowiedzieć się również o korzyściach, które wynikają z przekazywania wypłaty emerytur i rent na konto bankowe. Wciąż wiele osób nie posiada konta w banku i czeka na listonosza lub musi iść na pocztę, aby otrzymać świadczenie.

Odpowiedzi na pytania i wątpliwości będzie można uzyskać 17 lutego br. w godz. od 10.00 do 12.00, pod numerem telefonu 13 44 657 64, podczas dyżuru ekspertów ZUS z Oddziału w Jaśle.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x