piątek, 1 marca, 2024
AktualnościBRZOZÓWWydarzenia

Wakacyjne remonty w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Domaradzu

W ramach przygotowania do rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2022/2023 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Domaradzu, począwszy od dnia 27.06.2022 r. rozpoczęły się intensywne prace remontowe zarówno wewnątrz  jak i na zewnątrz szkoły. Dzięki środkom przekazanym przez Wójta Gminy Domaradz Jana Kędrę i zatwierdzonym przez Radę Gminy Domaradz Uchwałą nr XL.247.2022 z dnia 17 czerwca 2022 r. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Domaradzu otrzymał 372 500,00 tysiąca złotych.

 Zaplanowane prace w ZSZ-P w Domaradzu to:

– modernizacja oświetlenia klas

– mycie i malowanie dachu

– modernizacja wejścia do szkoły od strony parkingu kościelnego (między innymi: zamurowanie ściany, wymiana drzwi, wymiana płytek na schodach wejściowych)

– malowanie sal i korytarzy

– zakup krzeseł i stolików do stołówki szkolnej

– doposażenie sal przedszkola i placu zabaw przy ZSZ-P w Domaradzu

– zakup pomocy dydaktycznych i wyposażenia klas I-VIII

Poza wyżej wymienionymi pracami należy także wspomnieć o środkach, które Zespół Szkolno-Przedszkolny w Domaradzu otrzymał od Gminy Domaradz na początku 2022 roku  w wysokości 80 000,00 złotych na dofinansowanie pracowni komputerowej. Zakupiono nowe komputery, stare nie nadawały się do dalszego użytkowania ze względu na bardzo niskie parametry, brak możliwości modernizacji i mocne wyeksploatowanie.

Podjęte prace remontowe jak i zakupiony sprzęt wpłynie znacząco na poprawę funkcjonalności obiektu, na komfort nauki i przebywania naszych dzieci w szkole.

Autor: Anna Duplaga

Źródło: domaradz.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x