poniedziałek, 15 lipca, 2024
AktualnościRozrywkaWydarzenia

W sercu i pamięci…[FILM]

11 listopada jest bardzo ważną datą historyczną, a przede wszystkim najważniejszym świętem narodowym dla Polaków. Tego dnia Polska po 123 latach niewoli na powrót znalazła się na mapie świata. W środę 9 listopada uczniowie Gimnazjum Nr 1 w Izdebkach uczcili 98. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Dyrektor Gimnazjum Nr 1 w Izdebkach za naszym pośrednictwem składa podziękowania wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu V Patriotycznego Wieczoru Poezji, Pieśni i Tańca.

Chciałabym serdecznie podziękować księdzu Prałatowi Józefowi Kasperkiewiczowi za przewodniczenie Mszy Św. i wygłoszenie homilii oraz za modlitwę w obronie naszej Ojczyzny. Słowa podziękowania kieruję również do władz Gminy Nozdrzec na czele z Panem Wójtem Antonim Gromalą, lokalnych organizacji: GOK-u w Nozdrzcu, OSP i KGW w Izdebkach.
Z głębi serca dziękuję uczniom i absolwentom naszego Gimnazjum, zespołowi tanecznemu „Izdebczanka” za piękną lekcję historii, kreatywność, trud i wkład pracy włożony w przygotowanie obchodów Święta Niepodległości.
Nie byłoby to możliwe gdyby nie zaangażowanie Rady Pedagogicznej, której dziękuję za przygotowanie części artystycznej, oprawy muzycznej i scenografii.
Dziękuję także Sołtysowi Izdebek i Radzie Rodziców naszego gimnazjum za poświęcenie swojego cennego czasu i zaangażowanie się w przygotowanie tego Święta.
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia uroczystość.

Dyrektor Gimnazjum Nr 1 w Izdebkach
Agnieszka Woś

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x