poniedziałek, 15 lipca, 2024
AktualnościBRZOZÓWSportWydarzenia

VI Bieg Lotnej w Haczowie!

Już w najbliższą niedzielę, 30 czerwca 2024 roku, po raz szósty wystartuje Bieg im. Lotnej Kompanii Szturmowej por. Stanisława Maczka oraz Haczowskich Bohaterów Walk o Niepodległość Polski 1918-1921”. Zapowiada się doskonała pogoda i gorąca atmosfera!

Biegacze zmierzą się z dystansem 12 kilometrowym, a zawodnicy Nordic Walking powalczą na 11,5 kilometrowej trasie. Na wszystkich czekać będą piękne widoki na trasie, widokowe pola, łąki i las, a także pyszny posiłek regeneracyjny i niesamowita lokalna atmosfera. Trasy są odpowiednie dla każdego, zarówno dla początkujących biegaczy, jak i tych bardziej wprawionych. Zdecydowanie warto spędzić najbliższą niedzielę w Haczowie!

A oprócz biegu – festiwal kolorów, pokazy Wojska Polskiego, stoiska kół gospodyń wiejskich i koncert zespołu “To jest to”.

Każdy z uczestników będzie miał możliwość wylosowania nagrody: Lot szybowcem, zestaw łazienkowy Rodan, voucher do SPA w Dworze Kombornia, fotel od firmy Nowy Styl, a dla najszybszych zawodników nagrody: m.in. bony do sklepu Martes.

Do zobaczenia w Haczowie!

Data: 30.06.2024 r.

Baza i Biuro Zawodów: Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Haczowie

Zapisy: https://b4sportonline.pl/bieg_lotnej/

Strona www: www.bieg.haczow.pl

Profil FB: https://www.facebook.com/Bieg-Lotnej-w-Haczowie-109637363701093/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x