czwartek, 18 kwietnia, 2024
AktualnościWydarzenia

Uwaga! Nowy nabór do popularnego konkursu

Ruszył nabór wniosków w konkursie grantowym w ramach projektu „Akademia Aktywnych Obywateli – Podkarpackie Inicjatywy Lokalne”. Podczas poprzedniej edycji konkurs ten spotkał się z ogromnym zainteresowaniem organizacji działających w regionie brzozowskim. Zebranie informacyjne w sprawie bieżącego naboru odbędzie się 15 bm. (poniedziałek) o godz. 15.30 w Hotelu ALTA w Brzozowie (sala myśliwska).

Podkarpackie Inicjatywy Lokalne to konkurs, w którym młode organizacje pozarządowe, grupy nieformalne i grupy samopomocowe z województwa podkarpackiego, mają szansę na pozyskanie od 2 do 5 tys. zł na realizację inicjatyw wpisujących się w sferę działalności pożytku publicznego. Pula środków, która zostanie przekazana na inicjatywy lokalne w 2016 roku wynosi pół mln zł.

Więcej informacji na temat samego projektu oraz zasad uzyskać można na wskazanej stronie internetowej projektu:

www.podkarpackie-inicjatywy-lokalne.pl

oraz osobiście lub telefonicznie u operatorów projektu. Organizacje pozarządowe, grupy nieformalne i grupy samopomocowe z powiatów: dębickiego, strzyżowskiego, jasielskiego, brzozowskiego, krośnieńskiego i miasta Krosno mogą uzyskać więcej informacji w Stowarzyszeniu Dębicki Klub Biznesu, koordynator: Renata Ukowska, tel. (14) 681 90 30, e-mail: [email protected].

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x