czwartek, 30 listopada, 2023
AktualnościWydarzenia

Trudne warunki przyczyną zdarzeń drogowych [FOTO]

Wczoraj w Jabłonicy Polskiej kierująca samochodem osobowym straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do rowu i uderzyła w drzewo.

– 2 stycznia około godziny 8:10 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Brzozowie do zdarzenia drogowego na drodze gminnej w naszej miejscowości. Po przybyciu na miejsce, zastana sytuacja to samochód osobowy znajdujący się w rowie po uderzeniu w drzewo. Samochodem podróżowała wyłącznie kobieta, która samodzielnie opuściła pojazd przed przybyciem służb.

Strażacy z OSP w Jabłonicy Polskiej zabezpieczyli miejsca zdarzenia, udzielili pomocy kierującej, odłączyli akumulator oraz zakręcili butlę z gazem. Na czas działań wprowadzono ruch wahadłowy. Na miejsce zdarzenia przybył również zespół ratownictwa medycznego z Brzozowa oraz patrol policji.

Także wczoraj pomiędzy Zmiennicą a Brzozowem, przez trudne warunki drogowe, do rowu wjechał autobus kursowy prywatnego przewoźnika. Nikomu nic się nie stało, na miejscu pracowały służby ratunkowe.

Źródło: fb/OSP Jabłonica Polska

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x