środa, 24 lipca, 2024
Aktualności

Terapia ostatniej szansy. Pilnie potrzebna pomoc!

120 tysięcy złotych – tyle kosztuje terapia ostatniej szansy, która może uratować życie pani Natalii spod Sanoka. Mama dwóch kilkuletnich dziewczynek od dwóch lat walczy z chłoniakiem śródpiersia, jak dotąd nieskutecznie. Chemioterapia zawiodła, pozostał Nivolumab – lek ostatniej szansy. Niestety, rodziny nie stać na terapię, dlatego potrzebna jest pomoc. Liczy się czas, ponieważ fundusze na terapię trzeba zebrać do końca lutego.

Natalia i Paweł Grad mieszkają w Prusieku pod Sanokiem. Są młodym małżeństwem, mają dwie małe córeczki i całe życie przed sobą. 29 listopada 2016 roku ich świat legł w gruzach. Natalia usłyszała wyrok – chłoniak śródpiersia. Rozpoczęła się walka o życie.

Rok 2017 to nieustanne pobyty w szpitalach. Dziewczynki zostały z tatą. Przez kolejne cykle chemioterapii Natalia musiała przebywać w izolatce. – Niestety, kolejnych osiem cykli chemioterapii nie przyniosło oczekiwanego rezultatu, ale małżeństwo się nie poddaje. Natalia pozostała silna i pełna woli do walki. Ma dla kogo żyć – mówi Rafał Jasiński z Fundacji Czas Nadziei, która zdecydowała się pomóc pani Natalii.

Poddała się kolejnej terapii w klinice w Krakowie, niestety, jak się okazało, także nieskutecznej. Rak okazał się silniejszy od dostępnych metod leczenia refundowanych w Polsce przez NFZ.

Możemy pomóc!

Pozostał jeszcze NIVOLUMAB, preparat do monoterapii, terapii ostatniej szansy. Koszt leczenia w Polsce wynosi 120 tysięcy złotych. Można ją wykonać w szpitalu w Brzozowie.

– Drodzy! Liczy się czas. Terapia już się rozpoczyna. Pieniądze musimy zgromadzić do końca lutego. Bardzo prosimy o pomoc! Liczy się każda wpłacona złotówka! Uruchomiliśmy specjalne subkonto. 100% środków zgromadzonych na tym koncie zostanie przekazanych na leczenie Natalii. Nie pozostańmy obojętni! – apeluje Rafał Jasiński z Fundacji Czas Nadziei.

Wpłaty na leczenie Natalii Grad:

Fundacja Czas Nadziei

PBS BANK 57 8642 1184 2018 0037 4228 0021

Jest to specjalne subkonto przeznaczone wyłącznie na pomoc Natalii.

Natalia

Foto: archiwum prywatne

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x