piątek, 23 lutego, 2024
AktualnościBRZOZÓWRozrywkaWydarzenia

Talentobranie. Oddaj swój głos na zdolne dziewczyny!

Trzy dziewczyny z gminy Brzozów: Sabina Kułak, Ola Kędra oraz Julia Kałamucka znalazły się w kolejnym etapie ogólnopolskiego konkursu wokalnego #talentobranie i potrzebują Waszej pomocy!

#talentobranie to konkurs, który powstał dzięki wytwórni ID RECORDS we współpracy z radiem ESKA. Ma on na celu wyłonienie wokalnych “perełek”.

Wszystkie dziewczyny w drugim etapie pokonały swoje “rywalki”. Teraz, dzięki wsparciu publiczności oraz wysokim ocenom jury, mogą cieszyć się z udziału w trzecim etapie.

III etap konkursu

Do rywalizacji przystępuje 35 osób, które zachwyciły publiczność i jurorów w poprzednim etapie. Wszyscy uczestnicy zameldowali się we Wrocławskim studiu nagrań unIQ STUDIO, by tam nagrać największe hity ostatnich lat. Każdy z nich miał za zadanie wykonać utwór, wybrany wcześniej przez organizatorów. Nagrań naszych dziewczyn możecie posłuchać w poniższych linkach:

Sabina Kułakhttps://www.eska.pl/news/sabina-kulak-w-megahicie-ellie-goulding-zadbala-o-muzyczne-uniesienie-talentobranie-2020-aa-vc5v-dKkN-wwaR.html

Ola Kędrahttps://www.eska.pl/news/ola-kedra-byla-najmlodsza-uczestniczka-hit-hit-hurra-teraz-walczy-w-talentobraniu-2020-aa-cKNJ-Gbvz-Z22N.html

Julia Kałamuckahttps://www.eska.pl/news/julia-kalamucka-jak-rita-ora-w-filmowym-hicie-zaspiewala-na-pelnym-luzie-talentobranie-2020-aa-JBjj-2s9y-W97T.html

Dziewczyny potrzebują Waszych głosów!

Głosowanie trwa od 10 do 21 sierpnia na stronie talentobranie.eska.pl. W tych dniach każdy z Was będzie mógł oddać codziennie jeden głos, tylko na jedną osobę (głosować można z każdego urządzenia). To oznacza, że w jednym i tym samym dniu, nie można będzie głosować na trzy dziewczyny. Osoby niezdecydowane zachęcamy do naprzemiennego głosowania – raz na Sabinę, raz na Olę, raz na Julię.

Jak zagłosować?

1. Wejdź w ten link: https://talentobranie.eska.pl
2. Naciśnij przycisk „GŁOSUJ”
3. Znajdź zdjęcie zatytułowane imieniem i nazwiskiem jednej z dziewczyn i naciśnij je (podświetli się na pomarańczowo)
4. Zjedź na dół i potwierdź głos, klikając przycisk „DALEJ”

W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do śledzenia portali społecznościowych wokalistek, tam na pewno znajdziecie niezbędne informacje i wskazówki.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x