niedziela, 3 grudnia, 2023
AktualnościRozrywkaWydarzenia

Stulecie polskiego kryminału. Zgłoś swoje opowiadanie

Biuro Programu „Niepodległa” wraz z Komendantem Głównym Policji zapraszają do udziału w konkursie literackim na opowiadanie kryminalne lub sensacyjne „Stulecie polskiego kryminału”.

Ze względu na setną rocznicę powstania Policji i polskiej kryminalistyki, prace konkursowe powinny zawierać mocno rozbudowany motyw policyjny. Organizatorzy przewidzieli nagrody pieniężne w każdej z trzech kategorii konkursowych: kryminał sto lat temu, kryminał dzisiaj i kryminał za sto lat. Zwycięzcy otrzymają 2 000 zł za pierwsze miejsce, 1 500 zł za drugie miejsce, 1 000 zł za trzecie miejsce. Najlepsze prace zostaną opublikowane w antologii pokonkursowej. Niewykluczone są także nagrody dodatkowe, nieujęte w regulaminie. Konkurs jest przeznaczony dla osób od 16 roku życia, a prace należy przesyłać do 15 czerwca 2019 roku na adres [email protected].

Szczegółowe informacje na temat zasad uczestnictwa w konkursie można znaleźć na stronie https://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/konkurs-na-opowiadanie-stulecie-polskiego-kryminalu/

kryminał

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x