czwartek, 30 maja, 2024
AktualnościWydarzenia

Stracił przytomność. Pomogli mu policjanci

Policjanci pomogli mężczyźnie, który leżał w przydrożnym rowie. Okazało się, że 65-latek, po wyjściu z autobusu, stracił przytomność i przewrócił się. Funkcjonariusze zapewnili mu pomoc medyczną i przekazali rodzinie.

Wczoraj około godz. 11 dzielnicowi brzozowskiej komendy, jadąc przez Przysietnicę, w pobliżu przystanku autobusowego, pomogli leżącemu w przydrożnym rowie mężczyźnie. Funkcjonariusze  podjęli interwencję, informując o wszystkim dyżurnego jednostki. Gdy mundurowi podeszli do mężczyzny okazało się, że kontakt z nim jest utrudniony. Ale po chwili leżący powiedział, że pamięta tylko jak wysiadał z autobusu i prawdopodobnie wtedy musiał stracić świadomość. Funkcjonariusze okryli 65-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego folią izotermiczną i wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe.

Na szczęście okazało się, że nie ma potrzeby jego hospitalizacji, wobec tego 65-latek został przekazany rodzinie. Policja dziękuje mieszkańcom Przysietnicy, którzy nie byli obojętni i zainteresowali się losem mężczyzny.

Jeśli widzimy osoby, które znajdują się w okolicznościach zagrażających ich zdrowiu lub życiu, a ich zachowanie wzbudzi nasz niepokój, nie przechodźmy obok nich obojętnie. Reagujmy i szukajmy dla nich pomocyDzięki takiej postawie może się okazać, że uratujemy czyjeś życie.

Źródło: KPP Brzozów

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x