poniedziałek, 15 lipca, 2024
AktualnościSportWydarzenia

Spadek Izdebek i Brzozowa, awans Górek

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie opublikował komunikat, dotyczący awansów i spadków w sezonie 2015/2016, w prowadzonych przez siebie rozgrywkach. Przypomnijmy, że awans do III ligi, grupa 4 wywalczyli piłkarze Cosmosu Nowotaniec.

Klasa „O” seniorów
Pierwsze miejsce i awans do Podkarpackiej IV ligi zdobyła drużyna: „Czarni” 1910 Jasło
Z klasy „O” seniorów spadają drużyny, które zajęły następujące miejsca: 13. LKS Zarszyn;  14. Orzeł Bieździedza;  15. Orzeł Faliszówka; 16. Bieszczady Ustrzyki Dolne.

Klasa „A” seniorów
Do klasy „O” seniorów awansują drużyny, które zajęły miejsca:
grupa I:  1.  Ekoball  Sanok; 2. Sanbud Długie
Grupa II: 1. Nafta Jedlicze;  2. Zamczysko Mrukowa

Do klasy „B” spadają drużyny, które w swoich grupach zajęły miejsca:
>Grupa I: 14. LKS Izdebki; 15. Wisłok Krościenko Wyżne; 16. Brzozovia Brzozów;
Leśnik Baligród za wycofanie drużyny z rozgrywek od nowego sezonu został przeniesiony do klasy „C”.
Grupa II: 14. Burza Rogi; 15. Tęcza Zręcin; 16. Czardasz Osiek Jasielski.

Klasa „B” seniorów
Do klasy „A seniorów awansują drużyny, które zajęły miejsca:
Grupa I:   1. Jawornik Czarna; 2. Gimball Tarnawa
Grupa II:  1. Jasiołka Jaśliska; 2. LKS Lubatówka
Grupa III: 1. Zorza Łęki Dukielskie; 2. Victoria Kobylany

Do klasy „C” spadają drużyny, które zajęły miejsca:
Grupa I: 13. Remix Niebieszczany; 14. Florian Rymanów Zdrój
Grupa II: 12. Victoria Dobieszyn; 13. LKS Głowienka; 14. Błękitni Żeglce
Grupa III: 12. Wisłoka Błażkowa; 13. LKS Dębowiec; 14. Nowy Dwór Makowiska.

Klasa „C” seniorów:
Do klasy „B” awansują drużyny, które zajęły miejsca:
Grupa I:  1. LKS Pisarowce II; 2. LKS Czaszyn
Grupa II: 1. Beskid Posada Górna; 2. LKS Górki
Grupa III: 1.Orzeł Milcza; 2. Orzeł Pustyny
Grupa IV: 1. Iwełka Iwla; 2. Zorza 03 Łubienko

Rozgrywki Młodzieżowe

Klasa „O” juniorów starszych
Awans do Podkarpackiej II ligi juniorów starszych i młodszych uzyskała drużyna; 1. Nafta Jedlicze

Do klasy „A” juniorów spadają drużyny, które zajęły miejsca: 13. Kotwica Korczyna; 14 LKS Lubatowa

Do klasy „O” juniorów i trampkarzy awansują: Grupa I: 1. Bratek Łukowe; Grupa II: 1. Przełęcz Dukla; Grupa III: 1. Orzeł Bieździedza

O awansie lub spadku drużyny trampkarzy decyduje miejsce w tabeli drużyny juniorów. Liczba drużyn spadających w rozgrywkach młodzieżowych może ulec zmianie po zgłoszeniu przez  kluby drużyn młodzieżowych do rozgrywek.

Awanse i spadki zatwierdzone Uchwałą Zarządu Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Krośnie.

Prezes OZPN Krosno
Jan Ciupka

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x