piątek, 23 lutego, 2024
AktualnościBRZOZÓWWydarzenia

Słodki upominek dla dzieci z DPS od brzozowskich policjantów

Funkcjonariusze po raz kolejny, odwiedzając podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Starej Wsi, pokazali, że o nich pamiętają. Dzień dziecka był do tego doskonałą okazją. W tym wyjątkowym dniu mundurowi przekazali na ręce siostry dyrektor słodki upominek z najlepszymi życzeniami od brzozowskich policjantów.

Wczoraj po godz. 12, dźwięk policyjnych syren zdradził podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Starej Wsi wizytę niespodziewanych gości. Wszystkie dzieci z entuzjazmem wyszły na zewnątrz budynku, by przywitać funkcjonariuszy brzozowskiej komendy. To nie pierwsze takie spotkanie podopiecznych z mundurowymi. Dzień Dziecka był doskonałą okazją do tego, by po raz kolejny przypomnieć dzieciom o tym, że policjanci zawsze o nich pamiętają i dbają o ich bezpieczeństwo.

Podczas spotkania mundurowi na ręce siostry dyrektor przekazali słodki upominek dla podopiecznych oraz przekazali najlepsze życzenia z okazji Dnia Dziecka od brzozowskich policjantów.

Obecność policjantów, jak zawsze sprawiła dzieciom dużo radości i pomimo tego, że z powodu panującej epidemii, wizyta była krótka i przebiegała z zachowaniem dystansu i reżimu sanitarnego, to i tak była miłym zaskoczeniem i wywołała uśmiech na ich twarzach.

Źródło: KPP Brzozów

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x