wtorek, 27 lutego, 2024
AktualnościBRZOZÓWPolitykaSANOKWydarzenia

Siła argumentu, a nie argument siły!

Wydaje się, że Komitet Budowy Przedszkola w Humniskach dopiął swego. Podczas długo wyczekiwanego spotkania włodarz gminy Brzozów uznał wyższość racji mieszkańców Humnisk. Zresztą przeczytajcie Państwo sami.
“Drodzy Mieszkańcy i Sympatycy naszej Inicjatywy! Każde działanie ma sens ! Każdy szlachetny cel to nadzieja na lepsze jutro. Działając razem można wiele osiągnąć. Poprzez merytoryczną dyskusję i wspólny dialog osiągnęliśmy pierwszy, ale za to bardzo ważny krok – otrzymaliśmy zapewnienie pana Burmistrza, że będziemy budować nowe przedszkole samorządowe w Humniskach Duża Strona i jednocześnie pan Burmistrz zapewnił nas o przekazaniu z budżetu gminy środków finansowych na budowę kuchni i remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej Nr 1 w Humniskach!
Podczas spotkania zorganizowanego z udziałem Piotra Uruskiego, Posła na Sejm RP, przedstawicieli Rady Sołeckiej, Rady Rodziców z Przedszkola Samorządowego i Szkoły Podstawowej, Radnego Miejskiego Zbigniewa Kwiatkowskiego oraz Dyrektorów Szkoły Podstawowej i Przedszkola zaprezentowaliśmy panu Burmistrzowi nasze argumenty w sprawie budowy nowego przedszkola, zaproponowaliśmy miejsce, projekt i czasowe rozwiązania. Po trzech godzinach rozmowy osiągnęliśmy SUKCES – pan Burmistrz powiedział: TAK dla budowy nowego przedszkola w Humniskach!
Liczymy, że złożona obietnica przełoży się na szybkie i konkretne działania podczas najbliższej sesji Rady Miejskiej w Brzozowie. Ufamy, że w najbliższym czasie zaczną się też prace nad obiecaną budową kuchni i remontem sali gimnastycznej w szkole podstawowej. Z naszej strony zapewniamy współpracę, pilnowanie realizowania projektów i aktywną pomoc podczas powstawania inwestycji.
Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają i nam kibicują. Pozostajemy wierni hasłu: RAZEM WYBUDUJMY NOWE PRZEDSZKOLE! Dziękujemy za spotkanie i wspólny dialog.”
*   *   *
Nasza Redakcja jako medium obywatelskie z uznaniem odbiera rezultaty działań inicjatorów budowy nowego przedszkola. Gratulując zwycięstwa w bitwie, życzymy wygranej w wojnie z urzędniczym aparatem. 
Fot i info: FB/Nowe Przedszkole W Humniskach
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pniok
Pniok
2 lat temu

A mi to wyglada na ustawkę na której skorzysta i burmistrz i „społecznicy”

Zofia
Zofia
2 lat temu
Reply to  Pniok

Ustawka na co, na rozwiązania potrzeb, które nie mogą czekać? No proszę już się doszukują “drugiego dna”.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x