czwartek, 29 lutego, 2024
AktualnościSANOKSportWydarzenia

Sanocki policjant brązowym medalistą XLVI Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness 2022

Brązowy medal na XLVI Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness 2022 – to wynik ciężkiej pracy i kolejne osiągnięcie sanockiego policjanta – młodszego aspiranta Sebastiana Hombka. 

Młodszy aspirant Sebastian Hombek jest nie tylko policjantem, ale także licencjonowanym trenerem personalnym. Z wykształcenia jest nauczycielem języka angielskiego. Na co dzień pełni służbę w Wydziale Kryminalnym w Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku, gdzie wykonuje zadania dochodzeniowo – śledcze. Już jako nastolatek lubił sport, a po studiach rozpoczął swoją przygodę z kulturystyką, która bardzo szybko stała się jego pasją. Trenuje od 11 lat. Dyscyplina sportu, którą uprawia, z jednej strony wymaga od niego wielu wyrzeczeń, z drugiej daje ogromną satysfakcję. Sukcesy jakie odnosi, motywują go do dalszej ciężkiej pracy.

10 kwietnia br. na Ogólnopolskich Mistrzostwach Śląska w Mysłowicach został wicemistrzem w kategorii kulturystyka klasyczna do 175 cm wzrostu.

W miniony weekend funkcjonariusz rywalizował w tej samej kategorii o tytuł Mistrza Polski na XLVI Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness 2022 w Ożarowie Mazowieckim i wywalczył brązowy medal.

Wywalczyłem brąz, ale mam apetyt na więcej. Nie zwalniam tempa i rozpoczynam pracę nad rozwojem sylwetki tak, aby w przyszłości sięgnąć po złoto” – mówi Sebastian Hombek.

Niedzielne podium to kolejna nagroda za wyrzeczenia, ciężkie i regularne treningi. Jak widać było warto. Cieszymy się z osiągniętych wyników i życzymy Sebastianowi dalszych sukcesów!

Źródło: KPP Sanok

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x